Ferdynand Polityczny myśli o zrelaksowaniu Obamy

A może urządzić prezydentowi USA kabarecik?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A może urządzić prezydentowi USA kabarecik?

Washington Post i prasa amerykańska na razie nie emocjonują się Polską. I w ogóle Europą. Ferdynand Polityczny stara się śledzić Obamowe tournee po starym kontynencie i widzi dużo zdjęć, tu spacer, tam piwko. Konkretów mało.

Za to poczytać można o przeszukiwaniu przez CIA siedziby bin Ladena, planach tworzenia nowych miejsc pracy i temu, czy Obama nie łamie prawa, biorąc nadal udział w interwencji w Libii.

Ciekawe, o czym przede wszystkim myśli amerykański prezydent, gdy tak leci sobie samolotem, albo popija irlandzie piwko, czy też chodzi na sympatyczne spotkania z prezydentami krajów Europy Środkowej. O Europie czy o kłopotach w domu?

Może dla rozluźnienia powinniśmy mu w Pałacu zapewnić nie duże spotkanie, ale raczej kameralny kabarecik, żeby zapomniał o kłopotach? W Polsce to się sprawdza.

Taka forma nie byłaby jednak właściwa tylko dla Polski - w Deauville w casie spotkania Grupy G8 doszło też do rozmowy z Miedwiediewem. "Dużo uśmiechów i nic więcej" - skomentował "The Moscow Times".


Historyczny moment. Zostań fundatorem Instytutu Kultury św. Jana Pawła II w Rzymie. Instytut powstaje na Uniwersytecie Angelicum, gdzie Karol Wojtyła napisał swój doktorat. Instytut otwieramy w 100-lecie urodzin papieża. Darowiznę można przekazać klikając TUTAJ a także tradycyjnym przelewem na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna setna rocznica urodzin JP2

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę
10000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.