Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Dziś kolejna licytacja charytatywna „Święta bez granic” w Radiowej Trójce

Dziś kolejna licytacja charytatywna „Święta bez granic” w Radiowej Trójce

Podczas drugiej licytacji w ramach akcji „Święta bez granic 2019” do zdobycia będą m.in. koszulki siatkarek i siatkarzy reprezentacji Polski, obraz Jana Wołka, kurtka i zdjęcie Roberta Kubicy, zapalniczka Jana Kobuszewskiego.

Obraz Jana Wołka, zapalniczka Jana Kobuszewskiego, zestaw dwóch koszulek polskich siatkarzy wraz z autografami – to i jeszcze więcej do zdobycia podczas kolejnej licytacji w ramach akcji „Święta bez granic 2019”, współorganizowanej przez Fundację Świętego Mikołaja i Program Trzeci Polskiego Radia.

Podczas akcji charytatywnej „Święta bez granic 2019” pomagamy zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin. Są nie tylko utalentowane, ale też aktywne społecznie. Angażując się w różne działania swoim talentem dzielą się z innymi.

Pomagając im, wspieramy nie tylko przyszłość ich samych, ale także zmieniamy lokalne społeczności. Stypendium jest dla tych dzieci szansą na rozwój i naukę tego, o czym marzą.

Jak co roku gorąco zachęcamy Państwa do udziału w akcji. Pomoc organizuje Fundacja Świętego Mikołaja we współpracy z radiową Trójką.

Zapraszamy do udziału w licytacjach, które odbędą się na antenie Trójki w przedświąteczne piątki. Tradycyjnie poprowadzi je Kuba Strzyczkowski. Jak co roku, do zdobycia będą niezwykłe przedmioty od wyjątkowych ludzi – osobowości świata kultury, muzyki i sportu.

Oto, co będzie można zdobyć podczas dzisiejszej licytacji (6 grudnia 2019, godz. 16-19):

Zestaw dwóch koszulek polskich siatkarzy wraz z autografami;

➤ Obraz Jana Wołka;

➤ Książka „Biel. Notatki z Afryki” z dedykacją oraz rysunek Marcina Kydryńskiego;

➤ Zapalniczka Jana Kobuszewskiego;

➤ Nuty do tegorocznej piosenki o karpiu pt. „Dwudziesty Raz...”, rękopis tekstu, oraz zestaw karpiowych płyt z poprzednich akcji charytatywnych Trójki.

Więcej o licytowanych przedmiotach na stronie Trójki

***

Akcję charytatywną mogą także Państwo wspomóc na trzy inne sposoby:

- kupując płytę „Święta bez granic 2019” (premiera 29 listopada), będzie wyjątkowa, choćby z tego powodu, że znajdzie się na niej już dwudziesta (!) opowieść o Karpiu. Piosenkę zaśpiewają znakomici polscy wokaliści i wokalistki. Oprócz „Karpia” na płycie znajdą Państwo utwory najwyższej próby (świąteczne i nie tylko). Całkowity dochód ze sprzedaży tego wydawnictwa zostanie przekazany na pomoc stypendialną dla podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja.

- wysyłając SMS o treści POMOC pod numer 7545 (koszt 6 zł 15 gr z VAT). SMS działa od 15 listopada 2019 do 15 stycznia 2020 r. Wszyscy operatorzy zrzekli się swojego dochodu.

- dokonując wpłat na konto Fundacji Świętego Mikołaja:

Volkswagen Bank Polska S.A. 37 2130 0004 2001 0299 9993 0002 z dopiskiem "Trójka – darowizna na stypendia".


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.