Marek A. Cichocki i Dariusz Karłowicz wśród wykładowców Szkoły Przywództwa. Ostatni moment na zgłoszenia

Marek A. Cichocki i Dariusz Karłowicz wśród wykładowców Szkoły Przywództwa. Ostatni moment na zgłoszenia

Dobiega końca rekrutacja do 6. edycji Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności. W tym roku w gronie wykładowców znaleźli się założyciele „Teologii Politycznej" – Marek A. Cichocki oraz Dariusz Karłowicz. To ostatni moment, aby zgłosić się i wziąć udział w projekcie – zgłoszenia można wysyłać do 31 lipca.

Szkoła Przywództwa Instytutu Wolności to program adresowany do młodych liderów, którzy oprócz pracy zawodowej i wykonywania codziennych obowiązków, robią coś jeszcze – działają w organizacjach pozarządowych, fundacjach i stowarzyszeniach, angażują się w życiu publicznym na szczeblu centralnym, pracują na rzecz swoich lokalnych społeczności, rozwijają karierę naukową czy swoje pasje. Program powstał w 2015 roku, a w czasie 5 edycji, Szkołę Przywództwa ukończyło 560 Absolwentów. 

W 6. edycji Szkoły Przywództwa weźmie udział w sumie 100 osób wybranych w czasie dwuetapowej rekrutacji. Tegoroczne zajęcia potrwają od października 2020 do marca 2021. Wśród wykładowców tegorocznej edycji znaleźli się założyciele „Teologii Politycznej" – Marek A. Cichocki oraz Dariusz Karłowicz.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat Szkoły Przywództwa na stronie internetowej Instytutu Wolności: https://www.salon24.pl/u/instytutwolnosci/1056123,ruszyla-rekrutacja-do-6-edycji-szkoly-przywodztwa-zglos-sie oraz na stronie dedykowanej temu przedsięwzięciu https://szkolaprzywodztwa.pl/


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Wesprzyj wydanie książki „Pamięć Polski. Pamięć sąsiadów. Pamięć Europy”
Ten, kto podważa zasadność polityki historycznej, podejmuje próbę przekonania wiatru, żeby nie wiał.
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.