[FILM] Dariusz Karłowicz mówi o swojej nowej książce „Teby-Smoleńsk-Warszawa”

[FILM] Dariusz Karłowicz mówi o swojej nowej książce „Teby-Smoleńsk-Warszawa”

Traktuję te straszne wydarzenia jako wynik – nie jako przyczynę – głębokich, poważnych zaniedbań, błędów konstrukcyjnych III RP – mówi Dariusz Karłowicz o katastrofie smoleńskiej. – Próbuję je w tej książce zrozumieć, spojrzeć na nie pod kątem tego, czego nam zabrakło, co zignorowaliśmy, budując III Rzeczpospolitą, ale do czego jeszcze można wrócić – dodaje, zachęcając do wsparcia wydania zbioru esejów „Teby-Smoleńsk-Warszawa”, który wkrótce trafi do rąk Czytelników.


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Pomóż wydać  „Ucztę” Ksenofonta – 12. tom Biblioteki Klasycznej
„To jeden z najwybitniejszych i najcenniejszych utworów reprezentujących bogatą literaturę grecką okresu klasycznego” – Dorota Tymura
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.