„Listy o wolności i posłuszeństwie” Krzysztofa Dorosza i Bartosza Jastrzębskiego już wkrótce ukażą się nakładem Teologii Politycznej! Dziękujemy za udział w zbiórce

„Listy o wolności i posłuszeństwie” Krzysztofa Dorosza i Bartosza Jastrzębskiego już wkrótce ukażą się nakładem Teologii Politycznej! Dziękujemy za udział w zbiórce

Dzięki wsparciu 96 osób, które wzięły udział w zbiórce na wydanie „Listów o wolności i posłuszeństwie” Krzysztofa Dorosza i Bartosza Jastrzębskiego, książka ukaże się już wkrótce nakładem naszego wydawnictwa. Darczyńcy przekazali na ten cel łączną kwotę 11 400 złotych, co pozwoli nam opłacić druk, tłumaczenie, redakcję, korektę, skład, a także koszty administracji związane z przygotowaniem książki do druku i dystrybucją. Państwo Bernadeta i Piotr Bajor z Fundacji Słowem w Świat oraz Darczyńca Anonimowy otrzymują tytuł Honorowych Darczyńców „Listów…”. Wszystkim Państwu dziękujemy za hojność i wsparcie.

„Listy o wolności i posłuszeństwie” Krzysztofa Dorosza i Bartosza Jastrzębskiego ukażą się dzięki temu, że darowizny na ten cel przekazali: Ks. Przemysław Artemiuk, Marek Babicz, Bernadeta i Piotr Bajorowie z Fundacji Słowem w Świat, Wojciech Baliński, Andrzej Baranowski, Stefan Bednarek, Paweł Bochnia, Ewa Bokiniec, Maria Urbańska-Bożek, Radosław Broniek, Krzysztof Brzechczyn, Felix Chiczewski, Andrzej Chlebicki, Piotr Czekierda, S. Chr., Łucja i Józef Chruściccy, Agata i Michał Cierkońscy, Tomasz Daroszewski, Witold Dorsz, Róża i Marcin Dziekiewiczowie, Małgorzata Fengler, Przemysław Fenrych, Katarzyna i Bartosz Fingasowie, Mikołaj Frycz, Piotr Głowacki, Artur Gut, Janusz Hauzer, Michał Jabłoński, Jerzy Jastrzębski, Maciej Jesionkiewicz, Tomasz Jędrzejczak, Jan Kaczyński, Dariusz Karłowicz, Maria Klamut, Marcel Klocek, Jarosław Krawczyk, Renata Krecińska, Hubert Ornass-Kubacki, Rafał Kuks, Dorota Kuncewicz, Antoni Libera, Magdalena Lubelska, Krzysztof Łączyński, Sławomir Łuczak Anna Madej, Tomasz Majak, Dariusz Makać, Janusz Malinowski, Ks. Waldemar Matusiak, Katarzyna i Zbigniew Możejko z dziećmi, Marcin Mrówka, Marek Nowakowski, Kamila Thiel-Ornass, Joanna Paciorek, Przemysław Piętak, Jarosław Pijewski, Sylwia Romańczak, Michał Rycerz, Teresa Sagan, Tomasz Sienicki, Ks. Jan Sochoń, Sławomir Stachowicz, Zbigniew Stawrowski, Andrzej Stępień, Michał Szczurowski, Wojciech Tomczyk, Małgorzata Łukasiewicz Traczyńska, Tomasz Tuszko, Andrzej Wacławczyk, Agnieszka i Jerzy Wierzchowieccy, Maria Wiśniowska, Krzysztof Wojciechowski, Zbigniew Zagrodzki, Marta Zielińska oraz dwudziestu czterech Darczyńców pragnących zachować anonimowość. Do grona współwydawców tej książki postanowił dołączyć także Polski Instytut Wydawniczy.

Dziękujemy za Państwa hojność i każdą darowiznę. Premiera książki planowana jest na koniec kwietnia.


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.