Dariusz Karłowicz zachęca do wsparcia książki Marka A. Cichockiego

Dariusz Karłowicz zachęca do wsparcia książki Marka A. Cichockiego

To jedna z najciekawszych przygód intelektualnych tego roku — mówi Dariusz Karłowicz o nowej książce Marka A. Cichockiego „Północ i Południe”, która już wkrótce ukaże się wysiłkiem Teologii Politycznej.

Jeszcze tylko przez kilka dni trwa zbiórka na książkę prof. Marka A. Cichockiego „Północ i Południe”. Zbiór intrygujących esejów o fundamentalnych źródłach polskiej tożsamości i wspólnoty w krótkim nagraniu przybliża redaktor Teologii Politycznej: Dariusz Karłowicz. Uprzejmie prosimy Państwa o wsparcie. Można to zrobić klikając link: WPŁAĆ TERAZ

Przeczytaj spis treści książki 

 Wplac teraz new7


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Wesprzyj pierwsze polskie wydanie książki Rémiego Brague’a „Królestwo człowieka”
Argumentacja Rémiego Brague’a jest bezlitośnie logiczna i trafna – prof. Remigiusz Forycki
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.