Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Bronisław Wildstein o "Pladze słowików" Agnieszki Kołakowskiej

Bronisław Wildstein o "Pladze słowików" Agnieszki Kołakowskiej

W najnowszym numerze "wSieci" Bronisław Wildstein pisze o Pladze słowików Agnieszki Kołakowskiej

W najnowszym numerze "wSieci" Bronisław Wildstein pisze o Pladze słowików Agnieszki Kołakowskiej - najnowszej propozycji wydawniczej Teologii Politycznej

Najnowszy felieton Bronisława Wildsteina w tygodniku "wSieci" poświęcony jest Pladze słowików - nowo wydanej przez Teologię Polityczną książce Agnieszki Kołakowskiej. Autor w pierwszych słowach pisze:

"Plaga słowików Agnieszki Kołakowskiej to książka niezwykła. Trudno się od niej oderwać, a chociaż traktuje o sprawach ponurych, nie sposób, co jakiś czas, nie wybuchnąć śmiechem. Niby to zbiór tekstów z kilku ostatnich lat rozmieszczonych w różnych pismach, ale przetworzone przez autorkę osiągają one spójność eseju o naszych czasach, pisanego ze świadomie osobistej perspektywy."

Czytaj więcej w tygodniku "wSieci".

Plagę słowików można kupić w księgarni Teologii Politycznej. Zapraszamy!


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.