Angielskie wydanie "Arcyparadoksu śmierci" Dariusza Karłowicza!

Angielskie wydanie "Arcyparadoksu śmierci" Dariusza Karłowicza!

Już jest! Wydawnictwo Peter Lang Edition opublikowało angielskojęzyczne wydanie książki Dariusza Karłowicza "Arcyparadoks śmierci".

Już jest! Wydawnictwo Peter Lang Edition opublikowało angielskojęzyczne wydanie książki Dariusza Karłowicza "Arcyparadoks śmierci". Można ją zakupić przez stronę amazon.com

Oryginalna wersja jest natomiast dostępna na stronie księgarni Teologii Politycznej.

Profesor Maria Dzielska o Aracyparadoksie śmierci:

Ta zachwycająca książka wypełnia głęboką lukę w naszym rozumieniu paradoksalności wyboru męczeństwa i śmierci czy to przez antycznego mędrca, czy świadka Chrystusa epoki prześladowań. Dariusz Karłowicz dowodzi bowiem, że z paradoksu powiązania duszy z kaźnią, cierpieniem i poniżeniem wydobywa sie blask nieba, naoczność wiecznych i niewidzialnych bytów, upodobnienie do Boga. Męczeństwo jest cudem pełnej konwersji, mostem łączącym niepojęty świat zbawienia z rzeczywistością mniemań, w której śmierć jest potęgą mroczną i groźną.

Serdecznie zapraszamy do nabycia publikacji!


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wydaj z nami

Wydaj z nami „Hippiasza większego” w tłumaczeniu profesora Artura Pacewicza
Klasyczny dialog sokratejski w tłumaczenie prof. Artura Pacewicza
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.