Angielskie wydanie "Arcyparadoksu śmierci" Dariusza Karłowicza!

Angielskie wydanie "Arcyparadoksu śmierci" Dariusza Karłowicza!

Już jest! Wydawnictwo Peter Lang Edition opublikowało angielskojęzyczne wydanie książki Dariusza Karłowicza "Arcyparadoks śmierci".

Już jest! Wydawnictwo Peter Lang Edition opublikowało angielskojęzyczne wydanie książki Dariusza Karłowicza "Arcyparadoks śmierci". Można ją zakupić przez stronę amazon.com

Oryginalna wersja jest natomiast dostępna na stronie księgarni Teologii Politycznej.

Profesor Maria Dzielska o Aracyparadoksie śmierci:

Ta zachwycająca książka wypełnia głęboką lukę w naszym rozumieniu paradoksalności wyboru męczeństwa i śmierci czy to przez antycznego mędrca, czy świadka Chrystusa epoki prześladowań. Dariusz Karłowicz dowodzi bowiem, że z paradoksu powiązania duszy z kaźnią, cierpieniem i poniżeniem wydobywa sie blask nieba, naoczność wiecznych i niewidzialnych bytów, upodobnienie do Boga. Męczeństwo jest cudem pełnej konwersji, mostem łączącym niepojęty świat zbawienia z rzeczywistością mniemań, w której śmierć jest potęgą mroczną i groźną.

Serdecznie zapraszamy do nabycia publikacji!


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.