Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

„Teologia Polityczna Co Tydzień” otrzymała dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego!

„Teologia Polityczna Co Tydzień” otrzymała dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego!

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał dofinansowania w ramach programu „Czasopisma” na rok 2023. Wśród listy magazynów, które zostały ocenione zostały najwyżej, znalazł się nasz tygodnik internetowy „Teologia Polityczna Co Tydzień”. Dofinansowanie zostało przyznane na lata 2023-2025 na podstawie umowy z dn. 18.04.2023 r.

Nazwa zadania: Publikacja i promocja 140. numerów „Teologii Politycznej Co Tydzień” – tygodnika idei online

Projekt obejmuje publikację i promocję 140. numerów internetowego tygodnika idei „Teologia Polityczna Co Tydzień” – unikatowego pisma kulturalnego prezentującego pogłębioną refleksję intelektualną nad ważnymi wątkami obecnymi w przestrzeni kultury. Poszczególne numery będą poświęcone zarówno zagadnieniom polskiej kultury i jej wyjątkowemu charakterowi na tle innych kultur i cywilizacji, jak i europejskiemu i światowemu dziedzictwu. Część numerów będzie ukazywała także kondycję współczesnego świata, koncentrując się na wydarzeniach aktualnych, jednak doszukując się w nich głębszych źródeł, a także szukając współczesnej recepcji tych tradycji, które kształtowały zarówno kulturę i cywilizację.

DOFINANSOWANIE: 402 300,00 zł
CAŁKOWITA WARTOŚĆ PROJEKTU: 547 820,00 zł

znaki strona www 1

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

05 znak uproszczony kolor biale tlo RGB 01


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.