Przekaż 1,5% podatku na działania Teologii Politycznej

Przekaż 1,5% podatku na działania Teologii Politycznej

Dzięki wsparciu naszych darczyńców i osób, które przekazują nam 1,5% swojego podatku mogliśmy wydać 13. numer rocznika Teologii Politycznej, zorganizować kilkanaście wydarzeń oraz kontynuować wydawanie tygodnika „Teologia Polityczna Co Tydzień”. Bez darczyńców i przyjaciół Teologii Politycznej nie byłoby to możliwe.

Chcemy rozwijać nasze działania i dlatego prosimy o przekazanie nam 1,5% podatku. By to zrobić wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę w PIT numer KRS: 0000126602 i podać cel szczegółowy: „Na rzecz Teologii Politycznej”.

Przekazane przez Państwa środki pozwolą nam wydawać kolejne pozycje, które nie mogłyby ukazać się gdzie indziej, kontynuować cotygodniową refleksję w „Teologii Politycznej Co Tydzień” i organizować kolejne wydarzenia, które wzbogacą polską debatę. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Państwa zaufanie i wsparcie, ale przypominamy - 1,5% tylko pozornie może wydawać się małym i niewiele znaczącym odsetkiem. Dla nas to bardzo ważna część budżetu na przyszłą działalność. >>>TUTAJ<<< znajdą Państwo programy umożliwiające szybkie i sprawne rozliczenie PIT - w wersji online oraz do pobrania na komputer.

Jeśli obiecali Państwo swoje 1,5% innej organizacji, nic nie szkodzi. Jak co roku, zachęcamy do darowizn zamiast 1,5%. Każdy taki gest jest dla nas dowodem zaufania i wsparcia. Bardzo Państwu dziękujemy!


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.