Wywiad z Dariuszem Karłowiczem w magazynie „Česká Pozice”

Wywiad z Dariuszem Karłowiczem w magazynie „Česká Pozice”

W opublikowanej na łamach internetowego magazynu „Česká Pozice” rozmowie współzałożyciel Teologii Politycznej mówił między innymi o patriotyzmie we współczesnym świecie, zagrożeniach płynących z absolutnego indywidualizmu, wolności słowa w internecie i ciemnej stronie liberalnej demokracji.

Przeczytaj tekst rozmowy na stronie magazynu „Česká Pozice” (w języku czeskim)

W 2018 roku staraniem Centrum pro studium demokracie a kultury oraz Instytutu Polskiego w Pradze ukazała się książka Neokopírovaná budoucnost, zbiór esejów Dariusza Karłowicza w czeskim przekładzie. Przeczytaj wstęp Macieja Ruczaja.


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Zostań współwydawcą „Teologii Politycznej Co Tydzień” w 2022 roku
Raz do roku zwracamy się ze szczególną prośbą o dofinansowanie „Teologii Politycznej Co Tydzień” i robię to teraz. Zdecydowanie polecam to pismo i już teraz bardzo dziękuję Państwu za hojność – Dariusz Karłowicz
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.