W niedzielę pierwszy w tym roku "Trzeci Punkt Widzenia". Zapraszamy!

W niedzielę pierwszy w tym roku "Trzeci Punkt Widzenia". Zapraszamy!

Pierwsza emisja programu w niedzielę o godz. 10:35, a druga wieczorem o 22:30. Zapraszamy do TVP Kultura


Już w tę niedzielę zapraszamy na emisję pierwszego w tym roku "Trzeciego Punktu Widzenia". Program wraca na antenę TVP Kultura po krótkiej przerwie świątecznej.

W programie trzech filozofów - Marek A. Cichocki, Dariusz Gawin i Dariusz Karłowicz - prowadzi fascynującą rozmowę o aktualnych wydarzeniach ze świata polityki i kultury, odkrywając ukryte w nich głębsze warstwy znaczeniowe. Rozmówcy nie stronią też od omawiania ciekawych książek, premier filmowych, czy komentowania zjawisk społecznych.

W niedzielę 8 stycznia program będzie mieć dwie emisje. Pierwsza o godz. 10:35, a druga wieczorem o 22:30. Zapraszamy do TVP Kultura.

Tutaj można obejrzeć archiwalne odcinki.

Tutaj można nabyć książkę "Trzeci Punkt Widzenia", która jest zapisem rozmów z lat 2007-2010.


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wydaj z nami

„Początek historii. Narodziny nowej Ameryki” po raz pierwszy w języku polskim! Dołącz do współwydawców pierwszego wydania
Nieczęsto zdarza mi się pragnąć, aby książka była dłuższa. A tak właśnie było w przypadku „Początku historii” Bruno Maçãesa. – Milton Ezrati
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.