Trzecia licytacja w radiowej Trójce na rzecz dzieci z Mariupola już dziś. Wyślij SMS i pomóż przesiedlonym ze wschodniej Ukrainy!

Trzecia licytacja w radiowej Trójce na rzecz dzieci z Mariupola już dziś. Wyślij SMS i pomóż przesiedlonym ze wschodniej Ukrainy!

58 tyś. dzieci przesiedlonych z terenów ogarniętych konfliktem do przygranicznego Mariupola potrzebuje pomocy. Dzięki Państwa hojności Fundacja Świętego Mikołaja może zapewnić im bezpieczeństwo, dostęp do edukacji, pomoc w integracji i niezbędną opiekę psychologiczną. Zapraszamy na trzecią już licytację na antenie radiowej Trójki.

Dziś, 14 grudnia, od godziny 16.00 do 19.00 na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia Kuba Strzyczkowski poprowadzi licytację na rzecz dzieci z ukraińskich terenów ogarniętych konfliktem.

W ramach akcji „Święta bez granic – 2018” będzie można wylicytować gitarę Andrzeja Nowaka z autografem, rakietę tenisowa Agnieszki Radwańskiej, kombinezon z Rajdu Dakar Kuby Przygońskiego, żelartowy Jana Kantego Pawluśkiewicza, narty ze zjazdu z K2 Andrzeja Bargiela, a także winylową płytę i okulary od Andrzeja Korzyńskiego.  dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rzecz dzieci z Mariupola na wschodzie Ukrainy.

Jak możesz pomóc?

➤Wyślij SMS o treści POMOC na numer: 7545 (Koszt 5 zł + VAT. Wszyscy operatorzy zrzekli się swojego dochodu, cała kwota zostanie przekazana na pomoc).

➤Wpłać darowiznę on-line poprzez stronę internetową akcji: www.mikolaj.org.pl/Ukraina

➤Przekaż darowiznę na numer konta: Fundacja Świętego Mikołaja, Volkswagen Bank Polska S.A. 37 2130 0004 2001 0299 9993 0002 z dopiskiem: „Ukraina - pomoc dzieciom”.

➤Weź udział w licytacjach w radiowej Trójce www.swietabezgranic.pl


Ambitna kultura potrzebuje Twojego wsparcia. Prosimy, przekaż darowiznę w dowolnej wysokości i dołącz do grona darczyńców Teologii PolitycznejKliknij tu lub przekaż darowiznę na konto: Fundacja Świętego Mikołaja, Volkswagen Bank Polska S.A. 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem „darowizna na Teologię Polityczną”. Dziękujemy!

Wydaj z nami

Wesprzyj wydanie „Listów o wolności i posłuszeństwie” Krzysztofa Dorosza i Bartosza Jastrzębskiego
Katolik i protestant. Jeden we Wrocławiu, drugi w Warszawie. Nie znaliśmy się wcale, więc jak to się stało?
Brakuje

Zostań współwydawcą Teologii Politycznej. Przekaż darowiznę.

Wpłać darowiznę
50 zł
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
200 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.