Trzecia licytacja w radiowej Trójce na rzecz dzieci z Mariupola już dziś. Wyślij SMS i pomóż przesiedlonym ze wschodniej Ukrainy!

Trzecia licytacja w radiowej Trójce na rzecz dzieci z Mariupola już dziś. Wyślij SMS i pomóż przesiedlonym ze wschodniej Ukrainy!

58 tyś. dzieci przesiedlonych z terenów ogarniętych konfliktem do przygranicznego Mariupola potrzebuje pomocy. Dzięki Państwa hojności Fundacja Świętego Mikołaja może zapewnić im bezpieczeństwo, dostęp do edukacji, pomoc w integracji i niezbędną opiekę psychologiczną. Zapraszamy na trzecią już licytację na antenie radiowej Trójki.

Dziś, 14 grudnia, od godziny 16.00 do 19.00 na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia Kuba Strzyczkowski poprowadzi licytację na rzecz dzieci z ukraińskich terenów ogarniętych konfliktem.

W ramach akcji „Święta bez granic – 2018” będzie można wylicytować gitarę Andrzeja Nowaka z autografem, rakietę tenisowa Agnieszki Radwańskiej, kombinezon z Rajdu Dakar Kuby Przygońskiego, żelartowy Jana Kantego Pawluśkiewicza, narty ze zjazdu z K2 Andrzeja Bargiela, a także winylową płytę i okulary od Andrzeja Korzyńskiego.  dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rzecz dzieci z Mariupola na wschodzie Ukrainy.

Jak możesz pomóc?

➤Wyślij SMS o treści POMOC na numer: 7545 (Koszt 5 zł + VAT. Wszyscy operatorzy zrzekli się swojego dochodu, cała kwota zostanie przekazana na pomoc).

➤Wpłać darowiznę on-line poprzez stronę internetową akcji: www.mikolaj.org.pl/Ukraina

➤Przekaż darowiznę na numer konta: Fundacja Świętego Mikołaja, Volkswagen Bank Polska S.A. 37 2130 0004 2001 0299 9993 0002 z dopiskiem: „Ukraina - pomoc dzieciom”.

➤Weź udział w licytacjach w radiowej Trójce www.swietabezgranic.pl


Wydaj z nami

„Polska nowoczesność” – wesprzyj wydanie nowego numeru rocznika „Teologia Polityczna”
Czytajcie „Teologię Polityczną”! W Polsce nie ma drugiej teologii politycznej - jest tylko ta jedna! - Jarosław Marek Rymkiewicz
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.