Teologia Polityczna na Targach Książki Historycznej. Przyjdź!

Teologia Polityczna na Targach Książki Historycznej. Przyjdź!

Od czwartku trwają XXVI Targi Książki Historycznej. Zapraszamy na stoisko Teologii Politycznej - nr 20 - w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie

Targi Książki Historycznej to impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym, cykliczna (odbywa się, co roku) i niekomercyjna (wstęp na targi jest bezpłatny). Towarzyszą jej liczne imprezy, spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych.

Zapraszamy na stoisko Teologii Politycznej (nr 20)

Targi odbywają się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Na targach swoją ofertę zaprezentuje ponad dwustu wystawców z całej Polski, wydawcy książek historycznych, wydawnictwa muzealne, antykwariaty, instytucje kultury, producenci koszulek patriotycznych, edukacyjnych książek dla dzieci.

Oficjalne otwarcie Targów i wręczenie nagrody „KLIO” nastąpi 30 listopada (czwartek) o godz. 12.00 w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie – Muzeum. Targi będą otwarte od 30 listopada do 3 grudnia 2017 r. codziennie w godzinach 10:00-18:00. Serdecznie zapraszamy na stoisko Teologii Politycznej (nr 20).

Wstęp na Targi Książki Historycznej i wszystkie imprezy jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji na stronie organizatora.

Porozumienie Wydawców Książki Historycznej każdego roku wyróżnia wkład polskich autorów w popularyzację historii oraz docenia wydawców literatury historycznej, przyznając Nagrodę „KLIO”. Nagroda przyznawana jest przez niezależne Jury w kategoriach:

  • autorskiej (indywidualny wkład autora w popularyzację historii);

  • edytorskiej (dla wydawcy za publikację interesujących serii, cykli itp.);

  • innej, według uznania Jury lub sugestii sponsorów (np. varsaviana). 


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Zostań współwydawcą naszego tygodnika
„Teologia Polityczna Co Tydzień” reprezentuje tak wysoki poziom, że może być nazwana kwartalnikiem filozoficznym wydawanym co tydzień – prof. Jacek Koronacki
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.