Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Teologia Polityczna na XXIX Targach Wydawców Katolickich

Teologia Polityczna na XXIX Targach Wydawców Katolickich

Zapraszamy na XXIX Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach 11 do 14 kwietnia 2024. I w tym roku nie zabraknie na nich stoiska Teologii Politycznej. Zachęcamy do odwiedzenia Arkad Kubickiego oraz ogrodów Zamku Królewskiego w Warszawie i zapoznania się z ofertą wydawniczą!

Jak co roku, Teologia Polityczna weźmie udział w Targach Wydawców Katolickich, organizowany w Arkadach Kubickiego przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 11-14.04. Zapraszamy do stoiska numer 7! Wydarzeniu towarzyszyć będzie gala nagrody FENIKS, którą w ubiegłym roku otrzymał Jan Maciejewski za wydane przez Teologię Polityczną „Milczenie Katedry”. Więcej informacji już wkrótce.

Link do strony głównej wydarzenia


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.