Targi Wydawców Katolickich! 7 do 10 kwietnia

Targi Wydawców Katolickich! 7 do 10 kwietnia

Tradycyjnie podczas Targów zostaną wręczone nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2016


XXII Targi Wydawców Katolickich od 7 do 10 kwietnia 2016 w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie.

Organizatorzy i wydawcy nie zawiodą oczekiwań odwiedzających Targi. Przygotowywane są spotkania autorskie, bogaty program filmowy, wystawy ze zbiorów Archiwum Archidiecezjalnego w Gnieźnie. Wydarzenia te niewątpliwie przyciągną rzeszę ludzi. W tegorocznym programie nie zabraknie również paneli dyskusyjnych, praktycznych warsztatów tematycznych, dedykowanych zarówno dorosłym jak i dzieciom. Jak co roku organizatorzy kładą nacisk na program dla dzieci. W tym roku zapraszamy m.in. na konkursy ładnego czytania, warsztaty kaligraficzne, poetyckie oraz muzyczne z Promyczkami Dobra. Dla najmłodszych przygotowana będzie również specjalna strefa zabaw ruchowych i artystycznych.

Czytelnicy będą mogli również wziąć udział w dyskusji, z udziałem redaktorów naczelnych pism katolickich, na temat roli katolików w mediach, a na stoiskach poszczególnych wydawców  spotkać wielu cenionych autorów. Na Targach zapowiedzieli swój udział m.in. J.Em. Kardynał Tarcisio Bertone, ks. prof. Romanem Bartnickim ks. Biskup Antoni Długosz, ks. Piotr Pawlukiewicz, prof. Krzysztof Ożóg, Adam Bujak oraz wiele innych cenionych postaci ze świata Kościoła, szeroko pojętej kultury czy historii.

Tradycyjnie podczas Targów zostaną wręczone nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2016, a także Małe FENIKSY. Wręczenie nagród FENIKS 2016 i Uroczysty Koncert w wykonaniu Orkiestry Polskiej Opery Kameralnej odbędą się 9 kwietnia w Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie.

To tylko nieliczne z wielu wydarzeń jakie przygotowali wydawcy i organizatorzy - Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem, który znajduje się na stronie www.swk.pl

 


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.