Niezwykła książka o obrazie Bożego Miłosierdzia

Wesprzyj
Już zebraliśmy
Zbiórka zakończona
%

Autorka pomaga nam naprawdę zobaczyć dzieło, na które patrzyliśmy setki razy i zrozumieć rzecz być może najważniejszą: Ten obraz jest modlitwą

 

 

Obraz Miłosierdzia Bożego to chyba najbardziej rozpowszechnione w Polsce dzieło sztuki sakralnej – tak szeroko obecne, że w gruncie rzeczy już niezauważane, często zgubione w kiczowatej formie kościelnego wnętrza. Książka Izabeli Rutkowskiej „Przez zasłonę ciała. Symbolika ciała Jezusa w obrazie Bożego Miłosierdzia i w Dzienniczku św. Faustyny Kowalskiej” odkrywa go przed nami na nowo i odpowiada na pytanie, dlaczego tak silnie zakorzenił się w tradycji katolickiego kultu. Okazuje się, że ten prosty, niemal porażający dosłownością obraz w korespondencji z zapiskami objawień młodej zakonnicy, tworzy zaskakująco głęboką teologię i stanowi zaproszenie do spotkania twarzą w twarz z Jezusem Miłosiernym. Takim zaproszeniem, poprzez uważną kontemplację poszczególnych elementów płótna, jest również książka Izabeli Rutkowskiej. Autorka pomaga nam naprawdę zobaczyć dzieło, na które patrzyliśmy setki razy i zrozumieć rzecz być może najważniejszą: Ten obraz jest modlitwą.

 

 

 

Aby wydać książkę Izabeli Rutkowskiej „Przez zasłonę ciała. Symbolika ciała Jezusa w obrazie Bożego Miłosierdzia i w Dzienniczku św. Faustyny Kowalskiej”, potrzebujemy Państwa wsparcia. Prosimy o darowizny.

 

Każda osoba, która przekaże darowiznę w dowolnej wysokości zostanie wymieniona z imienia i nazwiska na pierwszych stronach książki Izabeli Rutkowskiej „Przez zasłonę ciała. Symbolika ciała Jezusa w obrazie Bożego Miłosierdzia i w Dzienniczku św. Faustyny Kowalskiej” oraz w artykule z podsumowaniem zbiórki na naszym portalu wraz z podziękowaniami. Darowiznę przekazaną w ramach zbiórki można odliczyć od podstawy podatku przy składaniu PIT.

 

Każda osoba, która przekaże darowiznę w wysokości min. 60 złotych w podziękowaniu otrzyma bezpłatny egzemplarz książki Izabeli Rutkowskiej „Przez zasłonę ciała. Symbolika ciała Jezusa w obrazie Bożego Miłosierdzia i w Dzienniczku św. Faustyny Kowalskiej”, zostanie wymieniona z imienia i nazwiska na pierwszych stronach oraz w artykule z podsumowaniem zbiórki na naszym portalu wraz z podziękowaniami. Darowiznę przekazaną w ramach zbiórki można odliczyć od podstawy podatku przy składaniu PIT.

 

Każda osoba, która przekaże darowiznę w wysokości min. 300 złotych w podziękowaniu otrzyma PAKIET DUCHOWOŚĆ składający się z następujących książek: nr 10 Teologii Politycznej „Solidarność i miłosierdzie”, Ks. Jerzy Szymik „Zachwyt i inne skutki wiary”, Izabela Rutkowska „Przez zasłonę ciała. Symbolika ciała Jezusa w obrazie Bożego Miłosierdzia i w Dzienniczku św. Faustyny Kowalskiej”, zostanie wymieniona z imienia i nazwiska na pierwszych stronach książki oraz w artykule z podsumowaniem zbiórki na naszym portalu wraz z podziękowaniami. Darowiznę przekazaną w ramach zbiórki można odliczyć od podstawy podatku przy składaniu PIT.

 

Każda osoba, która przekaże darowiznę w wysokości min. 1000 złotych otrzyma tytuł Honorowego Darczyńcy książki Izabeli Rutkowskiej, pakiet książek wymieniony powyżej, zostanie wymieniona z imienia i nazwiska na pierwszych stronach oraz w artykule z podsumowaniem zbiórki na naszym portalu wraz z podziękowaniami. Darowiznę przekazaną w ramach zbiórki można odliczyć od podstawy podatku przy składaniu PIT.

 

 

Darowiznę na rzecz wydania książki można przekazać także wpłacając wybraną kwotę na konto:

Fundacja Świętego Mikołaja

numer konta: 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001

z dopiskiem: darowizna na książkę Izabeli Rutkowskiej

 

Konto bankowe tylko do przelewów zagranicznych:

Nazwa odbiorcy: Fundacja Świętego Mikołaja

Nazwa banku: Bank Pekao SA

Tytuł przelewu: darowizna na książkę Izabeli Rutkowskiej

 

Kod SWIFT: PKOPPLPW

Konto IBAN w EUR: PL95 1240 6003 1978 0010 8524 6705

Konto IBAN w USD: PL30 1240 6003 1787 0010 8524 6561

Konto IBAN w GBP: PL02 1240 6003 1789 0010 8524 6965

Wspieram

60
300
1000
Podaj kwotę