Redaktor Kuba Strzyczkowski, wieloletni prowadzący świąteczne licytacje, jednym z założycieli nowego Radia 357

Redaktor Kuba Strzyczkowski, wieloletni prowadzący świąteczne licytacje, jednym z założycieli nowego Radia 357

Kuba Strzyczkowski razem z Markiem Niedźwieckim, Piotrem Kaczkowskim, Piotrem Stelmachem i innymi wybitnymi dziennikarzami zakłada nowe Radio 357.

Redaktor Kuba Strzyczkowski to ważna osoba dla całej naszej fundacji. Dzięki akcjom charytatywnym prowadzonym przez Kubę przez 20 lat mogliśmy i możemy pomagać tysiącom dzieci w Polsce, w Syrii i na Ukrainie. Dziękujemy za wszystkie radiowe wieczory, zdobyte dla Fundacji fanty, aukcje, sms-y, które dzięki Kubie nadchodziły z całej Polski z pięknym słowem POMOC. Dzięki licytacjom prowadzonym przez Kubę Strzyczkowskiego mogliśmy ufundować tysiące stypendiów, wyprawek szkolnych i wyjazdów edukacyjnych dzieciom w potrzebie.

Będzie poranek z Marcinem Łukawskim, będą audycje Marka Niedźwieckiego i muzyka Piotra Stelmacha. Katarzyna Borowiecka znowu opowie o filmach, a Piotr Kaczkowski przeliczy płyty. Po południu dowiedzą się Państwo, co przyniósł dzień, Tomek Michniewicz zabierze Państwa w świat, a Ola Budka zagra, jak tylko ona potrafi. W Święta zaśpiewamy piosenkę z dzwoneczkami, a w Nowy Rok wspólnie będziemy odliczać miejsca Topu Wszech Czasów – piszą na stronie Radia 357 jego założyciele.

Kubie Strzyczkowskiemu dziękujemy za wszystkie wspólne akcje i życzymy powodzenia!


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.