Redaktor Kuba Strzyczkowski, wieloletni prowadzący świąteczne licytacje, jednym z założycieli nowego Radia 357

Redaktor Kuba Strzyczkowski, wieloletni prowadzący świąteczne licytacje, jednym z założycieli nowego Radia 357

Kuba Strzyczkowski razem z Markiem Niedźwieckim, Piotrem Kaczkowskim, Piotrem Stelmachem i innymi wybitnymi dziennikarzami zakłada nowe Radio 357.

Redaktor Kuba Strzyczkowski to ważna osoba dla całej naszej fundacji. Dzięki akcjom charytatywnym prowadzonym przez Kubę przez 20 lat mogliśmy i możemy pomagać tysiącom dzieci w Polsce, w Syrii i na Ukrainie. Dziękujemy za wszystkie radiowe wieczory, zdobyte dla Fundacji fanty, aukcje, sms-y, które dzięki Kubie nadchodziły z całej Polski z pięknym słowem POMOC. Dzięki licytacjom prowadzonym przez Kubę Strzyczkowskiego mogliśmy ufundować tysiące stypendiów, wyprawek szkolnych i wyjazdów edukacyjnych dzieciom w potrzebie.

Będzie poranek z Marcinem Łukawskim, będą audycje Marka Niedźwieckiego i muzyka Piotra Stelmacha. Katarzyna Borowiecka znowu opowie o filmach, a Piotr Kaczkowski przeliczy płyty. Po południu dowiedzą się Państwo, co przyniósł dzień, Tomek Michniewicz zabierze Państwa w świat, a Ola Budka zagra, jak tylko ona potrafi. W Święta zaśpiewamy piosenkę z dzwoneczkami, a w Nowy Rok wspólnie będziemy odliczać miejsca Topu Wszech Czasów – piszą na stronie Radia 357 jego założyciele.

Kubie Strzyczkowskiemu dziękujemy za wszystkie wspólne akcje i życzymy powodzenia!


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

„Od Salaminy do Radzymina” – wesprzyj wydanie nowego numeru rocznika „Teologia Polityczna”
Kim jesteśmy i kim chcielibyśmy być? Ile naprawdę warte jest dla nas to, co uważamy za swoją tożsamość?
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.