Święty Mikołaj dla szkół w wakacje

Święty Mikołaj dla szkół w wakacje

Fundacja Świętego Mikołaja podwoi każdą złotówkę, która wpłynie do końca wakacji na stypendialne subkonta szkół, które przystąpią do programu Stypendia św. Mikołaja. W ten sposób Fundacja chce wspierać aktywne szkoły, które otaczają solidarną pomocą swoich uczniów w potrzebie.

Całoroczne stypendia św. Mikołaja we współpracy ze szkołami przyznane zostaną we wrześniu. Aby pomóc jak największej liczbie potrzebujących dzieci potrzeba naszej mobilizacji już dziś. Zebrane przez wakacje pieniądze w całości trafią do zdolnych, zaangażowanych dzieci z niezamożnych rodzin, które bez naszej pomocy nie mogą rozwinąć swoich skrzydeł.

Do programu Stypendia św. Mikołaja zapraszamy wszystkie polskie szkoły, które tak jak my wierzą w bezinteresowną pomoc i mają chęć wziąć odpowiedzialność za sytuację zdolnych, niezamożnych uczniów. Stypendia będą wypłacane przez cały kolejny rok szkolny. Uczniowie, którzy je otrzymają będą mogli kupić potrzebne książki, sprzęt sportowy, materiały plastyczne, wziąć udział w zajęciach dodatkowych, obozach, kupić komputer, czy opłacić internet.

Chcesz ufundować stypendium uzdolnionym dzieciom? Przekaż darowiznę: Fundacja Świętego Mikołaja, numer konta 56 1090 0004 9149 9999 9999 9999 z dopiskiem: darowizna na Stypendia Św. Mikołaja lub kliknij i przekaż darowiznę on-line.

Aby przekazać pieniądze na subkonto wybranej szkoły w Polsce można skorzystać z wyszukiwarki na naszym portalu stypendialnym.


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wydaj z nami

Wydaj z nami „Hippiasza większego” w tłumaczeniu profesora Artura Pacewicza
Klasyczny dialog sokratejski w tłumaczenie prof. Artura Pacewicza
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.