Liberalizm, pęknięty fundament. Premiera najnowszego rocznika Teologii Politycznej [PRZYPOMINAMY]

Liberalizm, pęknięty fundament. Premiera najnowszego rocznika Teologii Politycznej [PRZYPOMINAMY]

W Centrum Prasowym Foksal uroczyście zaprezentowano 11. tom rocznika „Teologia Polityczna”. 8 października, podczas premiery flagowego pisma naszego środowiska odbyła się debata z udziałem założycieli.

W dyskusji uczestniczyli: Marek A. Cichocki, Dariusz Gawin i Dariusz Karłowicz. Filozofowie spotkali się z czytelnikami i sympatykami Teologii Politycznej, aby dyskutować o kryzysie współczesnego liberalizmu, któremu poświęcony został najnowszy rocznik. Debatę poprowadził Michał Szułdrzyński z „Rzeczpospolitej”.

">

Pęknięty fundament liberalizmu. Relacja z premiery 11. rocznika Teologii Politycznej

Nowy numer rocznika można kupić w księgarni Teologii Politycznej


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.