„Północ i Południe” wysoko w plebiscycie TVP Kultura

„Północ i Południe” wysoko w plebiscycie TVP Kultura

Wydana nakładem Teologii Politycznej książka prof. Marka A. Cichockiego „Północ i Południe. Teksty o polskiej kulturze i historii” zajęła drugie miejsce w organizowanym przez TVP Kultura plebiscycie na „Najgorętszą książę lata”. O wyniku zadecydowały głosy czytelników. Pierwsze miejsce zajęła książka prof. Wojciecha Kudyby „Imigranci wracają do domu”.

W niedzielę, 19 sierpnia podczas festiwalu Literacki Sopot 2018 poznaliśmy wyniki organizowanego przez TVP Kultura plebiscytu na „najgorętszą książkę lata”. Z przyjemnością informujemy, że książka prof. Marka A. Cichockiego „Północ i Południe. Teksty o polskiej kulturze i historii” zajęła w nim drugie miejsce, ustępując jedynie książce prof. Wojciecha Kudyby „Imigranci wracają do domu”, wydanej przez Państwowy Instytut Wydawniczy.

Serdecznie dziękujemy za oddane głosy i gratulujemy zwycięzcy!

TYLKO DO 23 SIERPNIA po wpisaniu kodu rabatowego „CICHOCKI” książka „Północ i Południe” z 35-procentową zniżką! Nie przegap! 


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.