Obejrzyj debatę „MARSZAŁEK" w Ostrowi Mazowieckiej

Obejrzyj debatę „MARSZAŁEK" w Ostrowi Mazowieckiej

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z wydarzenia „Marszałek w Ostrowi Mazowieckiej”, które zostało zorganizowane przez Teologię Polityczną 13 listopada. W debacie uczestniczyli Wojciech Tomczyk, Bronisław Wildstein, Jerzy Bauer i Rafał Zęgota.

Wydaje się, że o Piłsudskim nie da się powiedzieć czegoś, czego ktoś już nie powiedział. Czy ma on jednak godne miejsce w polskiej kulturze współczesnej? Czy poświęcamy mu wystarczająco wiele uwagi?

Zobacz zdjęcia i przeczytaj relację z debaty.

Organizację debaty dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Niepodlegla 2

 


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Wesprzyj wydanie książki „Pamięć Polski. Pamięć sąsiadów. Pamięć Europy”
Ten, kto podważa zasadność polityki historycznej, podejmuje próbę przekonania wiatru, żeby nie wiał.
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.