[ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI] „Marszałek” Wojciecha Tomczyka

[ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI] „Marszałek” Wojciecha Tomczyka

Z okazji Święta Niepodległości polecamy sztukę Wojciecha Tomczyka „Marszałek”, która znalazła się w wydanych przez Teologię Polityczną „Dramatach”. Dzieło Tomczyka opowiada o ostatnich latach życia Józefa Piłsudskiego.

Dramaty Wojciecha Tomczyka dostępne są w naszej księgarni!

vod marszalek2

 

***

Wydanie książki dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

MKiDN5


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.