O premierze nowej sztuki Tomczyka w „Rzeczpospolitej”

O premierze nowej sztuki Tomczyka w „Rzeczpospolitej”

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pokazu zorganizowanego przez Teologię Polityczną


Dzisiaj wieczorem Teatr Telewizji TVP1 pokaże premierę sztuki „Breakout” autorstwa Wojciecha Tomczyka. Nasi Czytelnicy już w ubiegłym tygodniu mieli możliwość obejrzeć ten spektakl na specjalnym, przedpremierowym pokazie zorganizowanym przez Teologię Polityczną

Na czwartkowej (15.09) uroczystości wśród niemal dwustu gości nie zabrakło twórców sztuki z jej autorem Wojciechem Tomczykiem na czele. Na spotkanie przyszli też m.in.: reżyserka spektaklu Ewa Pytka, pomysłodawcy scenografii Katarzyna Sobańska i Marcel Sławiński jak też odtwórcy głównych ról – Bartosz Opania i Zbigniew Zamachowski.

Pokaz wzbudził zainteresowanie mediów. Obecna na nim m.in. publicystka „Rzeczpospolitej” Małgorzata Piwowar przeprowadziła rozmowy z twórcami sztuki. W efekcie w gazecie pojawił się artykuł odsłaniający nieco więcej szczegółów na temat nowego dzieła Wojciecha Tomczyka.  Zachęcamy do lektury artykułu: http://www.rp.pl/Teatr/309189978-Breakout-Wojciecha-Tomczyka-Z-ironia-o-wspolczesnosci.html#ap-1

A tych, którzy nie mogli dotrzeć na nasz czwartkowy pokaz namawiamy do nadrobienia zaległości i obejrzenia dzisiejszej premiery w Teatrze Telewizji o godzinie 21.25.

Zapraszamy też do obejrzenia galerii zdjęć z ubiegłotygodniowego pokazu zorganizowanego przez Teologię Polityczną.

 


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.