O paryskich obchodach zakończenia I Wojny Światowej, liście przyszłego Piusa II do Oleśnickiego i zmierzchu autorytetu Hayeka

tpw tlo14

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego, 264. odcinka programu „Trzeci Punkt Widzenia”. Tym razem Marek A. Cichocki, Dariusz Gawin i Dariusz Karłowicz rozmawiają o:

➤ paryskich obchodach zakończenia I Wojny Światowej;

➤ książce „Piccolomini broni poezji. Fragment listu do Zbigniewa Oleśnickiego z 27 października 1453 roku” w opracowaniu prof. Juliusza Domańskiego, wydanej przez Instytut Filologii Klasycznej Uniwersytetu Warszawskiego pod redakcją prof. Włodzimierza Olszańca;

➤ Friedrichu Hayeku, austriackim ekonomiście i filozofie, teoretyku współczesnej gospodarki wolnorynkowej, i jego zbiorze esejów „Indywidualizm i porządek ekonomiczny”.

KLIKNIJ i obejrzyj program emitowany na antenie TVP Kultura

Kup książkę „Trzeci Punkt Widzenia”


Teologia Polityczna jest niezależnym środowiskiem, które może prowadzić i rozwijać swoją działalność dzięki Państwa wsparciu.
Zostań Mecenasem ambitnej polskiej kultury. Ustaw stały, comiesięczny przelew o dowolnej wysokości. Prosimy o darowizny na numer konta:
Fundacja Świętego Mikołaja, Volkswagen Bank Polska S.A. 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem „darowizna na Teologię Polityczną”.
Dziękujemy każdej osobie, która ustawi stały przelew i tym samym dołączy do grona Mecenasów Teologii Politycznej.

Zostań współwydawcą Teologii Politycznej. Przekaż darowiznę.

Wpłać darowiznę
50 zł
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
200 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.