Nie przegap! Wysłuchaj rekolekcji wielkopostnych o. Jacka Salija OP

Nie przegap! Wysłuchaj rekolekcji wielkopostnych o. Jacka Salija OP

Zapraszamy do wysłuchania rekolekcji wielkopostnych wygłoszonych przez o. Jacka Salija w dniach 25-27 marca br. Ze względu na obostrzenia związane z epidemią koronawirusa, zostały one nagrane w kaplicy Ojców Dominikanów na warszawskiej Starówce i wyemitowane w ogólnopolskim pasmie TVP3 na antenie Telewizji Polskiej. Każda z katechez trwa około 20 minut. Posłuchaj!

Obejrzyj nagranie pierwszego dnia rekolekcji (Temat: Modlitwa)

Obejrzyj nagranie drugiego dnia rekolekcji (Temat: Sakrament pokuty)

Obejrzyj nagranie trzeciego dnia rekolekcji (Temat: Dlaczego kocham Kościół?)


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Zostań współwydawcą naszego tygodnika
„Teologia Polityczna Co Tydzień” reprezentuje tak wysoki poziom, że może być nazwana kwartalnikiem filozoficznym wydawanym co tydzień – prof. Jacek Koronacki
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.