Mateusz Matyszkowicz nowym dyrektorem TVP1!

Mateusz Matyszkowicz, od ponad roku kierujący kanałem TVP Kultura, został nowym dyrektorem TVP1. Wkracza do telewizyjnej Jedynki z wielkim projektem kulturalnym

Mateusz Matyszkowicz, od ponad roku kierujący kanałem TVP Kultura, został wybrany nowym dyrektorem TVP1. Wkracza do telewizyjnej Jedynki z wielkim projektem kulturalnym

Mateusz Matyszkowicz ogłoszony nowym dyrektorem TVP1. Dotychczasowy szef TVP Kultura przenosi się do Jedynki wraz z imponującym projektem kulturalnym – Międzynarodowym Konkursem Chopinowskim.

W przyszłym roku, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości twórczość Chopina wybrzmi na instrumentach historycznych. "Przekaz, który chcielibyśmy wysłać światu jest następujący: Polska jest krajem Fryderyka Chopina, jednego z najlepszych kompozytorów w historii" – mówił Matyszkowicz.

Nowa jakość, którą Matyszkowicz nadał TVP Kultura, objąć ma także bodaj najpopularniejszy kanał w Polsce. W najbliższym czasie ma on podjąć pracę nad dokończeniem jesiennej ramówki Jedynki a nowe obowiązki będzie łączył z funkcją dyrektora TVP Kultura.

Czytaj więcej o I Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim!


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.