Mateusz Matyszkowicz nowym dyrektorem TVP1!

Mateusz Matyszkowicz nowym dyrektorem TVP1!

Mateusz Matyszkowicz, od ponad roku kierujący kanałem TVP Kultura, został nowym dyrektorem TVP1. Wkracza do telewizyjnej Jedynki z wielkim projektem kulturalnym

Mateusz Matyszkowicz, od ponad roku kierujący kanałem TVP Kultura, został wybrany nowym dyrektorem TVP1. Wkracza do telewizyjnej Jedynki z wielkim projektem kulturalnym

Mateusz Matyszkowicz ogłoszony nowym dyrektorem TVP1. Dotychczasowy szef TVP Kultura przenosi się do Jedynki wraz z imponującym projektem kulturalnym – Międzynarodowym Konkursem Chopinowskim.

W przyszłym roku, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości twórczość Chopina wybrzmi na instrumentach historycznych. "Przekaz, który chcielibyśmy wysłać światu jest następujący: Polska jest krajem Fryderyka Chopina, jednego z najlepszych kompozytorów w historii" – mówił Matyszkowicz.

Nowa jakość, którą Matyszkowicz nadał TVP Kultura, objąć ma także bodaj najpopularniejszy kanał w Polsce. W najbliższym czasie ma on podjąć pracę nad dokończeniem jesiennej ramówki Jedynki a nowe obowiązki będzie łączył z funkcją dyrektora TVP Kultura.

Czytaj więcej o I Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim!


Ambitna kultura potrzebuje Twojego wsparcia. Prosimy, przekaż darowiznę w dowolnej wysokości i dołącz do grona darczyńców Teologii Politycznej. Kliknij tu lub przekaż darowiznę na konto: Fundacja Świętego Mikołaja, Volkswagen Bank Polska S.A. 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem „darowizna na Teologię Polityczną”. Dziękujemy!

Zostań współwydawcą Teologii Politycznej. Przekaż darowiznę.

Wpłać darowiznę
50 zł
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
200 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.