Laureaci Nagrody Totus Tuus 2021

Laureaci Nagrody Totus Tuus 2021

Dziś, o godz. 16.00 na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Totus Tuus 2021. Tegorocznymi laureatami odznaczenia przyznawanego przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zostali: Katarzyna Jachimowicz, Leszek Mądzik, Stanisław Grygiel, Wspólnota Ewangelizacyjna „Mocni w Duchu” i Carl Albert Anderson.

Wyróżnienia co roku przyznawane są w czterech kategoriach: „Promocja godności człowieka” (tegoroczna laureatka: lekarka rodzinna Katarzyna Jachimowicz), „Za osiągnięcia w dziedzinie kultury chrześcijańskiej” (tegoroczny laureat: reżyser prof. Leszek Mądzik), „Za osiągnięcia w dziedzinie propagowania nauczania Jana Pawła II” (tegoroczny laureat: filolog i filozof prof. Stanisław Grygiel) i „Totus medialny” (tegoroczny laureat: Wspólnota Ewangelizacyjna „Mocni w Duchu). Przyznawana jest też nagroda specjalna, którą otrzymał Rycerz Kolumba, prawnik Carl Albert Anderson – za promocję osoby św. Jana Pawła II oraz wiarygodne wcielanie w życie na arenie międzynarodowej głoszonych przez niego wartości.

Zdobywcy Nagród Totus Tuus, które przyznawane są od 2000 roku to ludzie, którzy oddali się służbie dobru, pięknu i prawdzie, wyciągający pomocną dłoń osobom odsuniętymi na margines społeczny czy też dzielący się ze swoimi czytelnikami, słuchaczami lub widzami myślą św. Jana Pawła II.

Kliknij i obejrzyj nagranie transmisji z uroczystej Gali 


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.