Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Laureaci Nagrody Totus Tuus 2021

Laureaci Nagrody Totus Tuus 2021

Dziś, o godz. 16.00 na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Totus Tuus 2021. Tegorocznymi laureatami odznaczenia przyznawanego przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zostali: Katarzyna Jachimowicz, Leszek Mądzik, Stanisław Grygiel, Wspólnota Ewangelizacyjna „Mocni w Duchu” i Carl Albert Anderson.

Wyróżnienia co roku przyznawane są w czterech kategoriach: „Promocja godności człowieka” (tegoroczna laureatka: lekarka rodzinna Katarzyna Jachimowicz), „Za osiągnięcia w dziedzinie kultury chrześcijańskiej” (tegoroczny laureat: reżyser prof. Leszek Mądzik), „Za osiągnięcia w dziedzinie propagowania nauczania Jana Pawła II” (tegoroczny laureat: filolog i filozof prof. Stanisław Grygiel) i „Totus medialny” (tegoroczny laureat: Wspólnota Ewangelizacyjna „Mocni w Duchu). Przyznawana jest też nagroda specjalna, którą otrzymał Rycerz Kolumba, prawnik Carl Albert Anderson – za promocję osoby św. Jana Pawła II oraz wiarygodne wcielanie w życie na arenie międzynarodowej głoszonych przez niego wartości.

Zdobywcy Nagród Totus Tuus, które przyznawane są od 2000 roku to ludzie, którzy oddali się służbie dobru, pięknu i prawdzie, wyciągający pomocną dłoń osobom odsuniętymi na margines społeczny czy też dzielący się ze swoimi czytelnikami, słuchaczami lub widzami myślą św. Jana Pawła II.

Kliknij i obejrzyj nagranie transmisji z uroczystej Gali 


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wydaj z nami

Zostań mecenasem Teologii Politycznej Co Tydzień
„Nie zajmujemy się walką z grzechami świata czy walką z grzechami Kościoła. Zajmujemy się tym co ciekawe w sposób afirmatywny i pozytywny”
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.