Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Ks. Jacek Grzybowski: „Fedon” to pomnik myśli filozoficznej

Ks. Jacek Grzybowski: „Fedon” to pomnik myśli filozoficznej

„Fedon” to jeden z literackich pomników myśli filozoficznej, myśli egzystencjalnej – mówi ks. Jacek Grzybowski specjalnie dla Teologii Politycznej. Wykładowca Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego zachęca też do wsparcia nowego wydania dzieła Platona. Zobacz nagranie i wesprzyj tę inicjatywę.

Wpłać i zostań wydawcą „Fedona”

> Każda osoba, która wesprze wydanie książki, zostanie wymieniona z imienia i nazwiska na pierwszych stronach publikacji (chyba że zadeklaruje chęć pozostania anonimowym darczyńcą).

> Każdy, kto dokona wpłaty z dopiskiem „Fedon” w wysokości co najmniej 75 zł, otrzyma publikację gratis.

> Osoby, które zdecydują się wesprzeć książkę kwotą 400 zł, otrzymają cztery pierwsze tomy z kolekcji dzieł Platona („Kriton”, „Obrona Sokratesa”, „Eutyfron” i „Fedon”).

> Darczyńcy, którzy zaoferują ponad 1 000 zł, otrzymają także specjalne podziękowania na stronie redakcyjnej i imienne podziękowania podczas uroczystej premiery.

Zebrana kwota pozwoli nam opłacić druk, redakcję, korektę, skład, a także koszty administracji związane z przygotowaniem książki do druku i dystrybucją. Dziękujemy!     

Przeczytaj fragment „Fedona” w tłumaczeniu Ryszarda Legutki

Wpłać i zostań wydawcą „Fedona”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.