Dariusz Karłowicz zachęca do wsparcia zbiórki na wydanie 11. numeru rocznika „Teologia Polityczna”

Dariusz Karłowicz zachęca do wsparcia zbiórki na wydanie 11. numeru rocznika „Teologia Polityczna”

– Tytuł 11. numeru rocznika „Teologia Polityczna” brzmi „Liberalizm. Pęknięty fundament”. Liberalizm jest bezspornie Atlasem nowoczesnego świata – i ten Atlas ma kłopoty. Próbujemy wziąć się za bary z tym pęknięciem i z tym kłopotem – mówi Dariusz Karłowicz, zachęcając do wsparcia zbiórki na wydanie nowego numeru rocznika.

Wesprzyj wydanie 11. numeru rocznika „Teologia Polityczna”


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Wydaj z nami „Fajdrosa” w tłumaczeniu prof. Henryka Podbielskiego
Według Kahna ten romantyczny opis natury pozostaje czymś niezrównanym w twórczości Platona, co czyni z „Fajdrosa” jedno z literackich arcydzieł.
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.