Dariusz Karłowicz zachęca do wsparcia książki Gertrude Himmelfarb

Dariusz Karłowicz zachęca do wsparcia książki Gertrude Himmelfarb

To rzecz zupełnie unikalna, opowiadająca o rozmaitych drogach do tego, co nazwaliśmy nowoczesnością. Różne są te nowoczesności, bo też były różne Oświecenia – mówi Dariusz Karłowicz o książce Gertrude Himmelfarb „Drogi do nowoczesności”, która ukaże się wkrótce nakładem Teologii Politycznej.

Jeszcze tylko przez kilka dni trwa zbiórka na książkę Gertrude Himmelfarb „Drogi do nowoczesności. Brytyjskie, francuskie i amerykańskie Oświecenia”.  Ta książka to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto interesuje się historią, filozofią polityki czy myślą Oświecenia. To, jak mówi Dariusz Karłowicz, „klasyk, arcyklasyk”. Nakładem Teologii Politycznej ta cenna książka po raz pierwszy zostanie wydana w języku polskim. Na jej publikację potrzebujemy jednak funduszy, dlatego przejmie prosimy Państwa o wsparcie. Można to zrobić klikając link: WPŁAĆ TERAZ

Przeczytaj fragment książki

 Wplac teraz new7

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

mkidn6

 


 

Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wydaj z nami

Spójrzmy na nowoczesność oczami prof. Rémiego Brague'a – „Umiarkowanie nowoczesny” po raz pierwszy po polsku
Zostań współwydawcą najnowszej książki prof. Rémiego Brague'a
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.