Dariusz Karłowicz zachęca do wsparcia książki Gertrude Himmelfarb

Dariusz Karłowicz zachęca do wsparcia książki Gertrude Himmelfarb

To rzecz zupełnie unikalna, opowiadająca o rozmaitych drogach do tego, co nazwaliśmy nowoczesnością. Różne są te nowoczesności, bo też były różne Oświecenia – mówi Dariusz Karłowicz o książce Gertrude Himmelfarb „Drogi do nowoczesności”, która ukaże się wkrótce nakładem Teologii Politycznej.

Jeszcze tylko przez kilka dni trwa zbiórka na książkę Gertrude Himmelfarb „Drogi do nowoczesności. Brytyjskie, francuskie i amerykańskie Oświecenia”.  Ta książka to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto interesuje się historią, filozofią polityki czy myślą Oświecenia. To, jak mówi Dariusz Karłowicz, „klasyk, arcyklasyk”. Nakładem Teologii Politycznej ta cenna książka po raz pierwszy zostanie wydana w języku polskim. Na jej publikację potrzebujemy jednak funduszy, dlatego przejmie prosimy Państwa o wsparcie. Można to zrobić klikając link: WPŁAĆ TERAZ

Przeczytaj fragment książki

 Wplac teraz new7

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

mkidn6

 


Ambitna kultura potrzebuje Twojego wsparcia. Prosimy, przekaż darowiznę w dowolnej wysokości i dołącz do grona darczyńców Teologii Politycznej. Kliknij tu lub przekaż darowiznę na konto: Fundacja Świętego Mikołaja, Volkswagen Bank Polska S.A. 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem „darowizna na Teologię Polityczną”. Dziękujemy!

Zostań współwydawcą Teologii Politycznej. Przekaż darowiznę.

Wpłać darowiznę
50 zł
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
200 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.