Dariusz Karłowicz o Instytucie Kultury Św. Jana Pawła II w Rzymie na antenie Radia Wnet

Dariusz Karłowicz o Instytucie Kultury Św. Jana Pawła II w Rzymie na antenie Radia Wnet

23 grudnia Dariusz Karłowicz był gościem audycji Krzysztofa Skowrońskiego „Poranek Wnet”. Rozmowa dotyczyła Instytutu Kultury Św. Jana Pawła II w Rzymie na Angelicum.

„Instytut Kultury Św. Jana Pawła II w Rzymie to rzecz bez precedensu dlatego, że nie zdarzyło się, żeby organizacje pozarządowe założyły instytucję naukową za granicą. Jeszcze w takim miejscu. Instytut został założony w całości ze środków prywatnych sponsorów z Polski” – mówił Dariusz Karłowicz w rozmowie z Krzysztofem Skowrońskim na antenie Radia Wnet. 

Link do audycji

 


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.