Dariusz Karłowicz o Instytucie Kultury Św. Jana Pawła II w Rzymie na antenie Radia Wnet

Dariusz Karłowicz o Instytucie Kultury Św. Jana Pawła II w Rzymie na antenie Radia Wnet

23 grudnia Dariusz Karłowicz był gościem audycji Krzysztofa Skowrońskiego „Poranek Wnet”. Rozmowa dotyczyła Instytutu Kultury Św. Jana Pawła II w Rzymie na Angelicum.

„Instytut Kultury Św. Jana Pawła II w Rzymie to rzecz bez precedensu dlatego, że nie zdarzyło się, żeby organizacje pozarządowe założyły instytucję naukową za granicą. Jeszcze w takim miejscu. Instytut został założony w całości ze środków prywatnych sponsorów z Polski” – mówił Dariusz Karłowicz w rozmowie z Krzysztofem Skowrońskim na antenie Radia Wnet. 

Link do audycji

 


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Zostań współwydawcą „Teologii Politycznej Co Tydzień” w 2022 roku
Raz do roku zwracamy się ze szczególną prośbą o dofinansowanie „Teologii Politycznej Co Tydzień” i robię to teraz. Zdecydowanie polecam to pismo i już teraz bardzo dziękuję Państwu za hojność – Dariusz Karłowicz
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.