CMJP2: Szkoła Letnia w Granadzie

Tylko do końca czerwca można zgłaszać się na Szkołę Letnią w Granadzie

Szkoła Letnia w Granadzie

Tylko do końca czerwca można zgłaszać się na Szkołę Letnią w Granadzie. Wśród wykładowców znajdują się m.in. Artur Mrówczynski – Van Allen, Aaron Riches, Marta Kwaśnicka. Wyjazd jest częścią projektu Karol Wojtyła Fellowship realizowanego przez Centrum Myśli Jana Pawła II.

Do wzięcia udziału w tej fascynującej przygodzie Centrum Myśli Jana Pawła II zachęca studentów ze Wschodu i Zachodu. W trakcie Szkoły Letniej odbędą się seminaria: Chrystologia Kościoła I tysiąclecia (Aaron Riches), Fale odrodzenia religijnego. Mesjanizm polski i rosyjski (Marta Kwaśnicka), Dzieci Hagar. Monoteizm, fantazja i postmodernizm (Artur Mrówczynski – Van Allen, Mátyás Szalay), Nauki społeczne i teologia (Michał Łuczewski).

– Szlak naszej intelektualnej wędrówki wiódł będzie przez wiele interesujących obszarów ducha. Zbadamy i ponownie odkryjemy światy wyobraźni i nauki. Wyruszymy na wyprawę w poszukiwaniu odpowiedzi na szereg pytań związanych z postrzeganiem postmodernizmu i modernizmu w świetle przebogatej tradycji chrześcijańskiej. Pragniemy dowiedzieć się, co mówi dzisiejszemu człowiekowi mądrość Ojców Kościoła i jakie wyzwania niesie w historycznym i kulturowym kontekście naszego życia – mówi Łukasz Ofiara z Centrum Myśli Jana Pawła II.

Szkoła letnia organizowana jest przez Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie we współpracy z Międzynarodową Akademią Filozofii – Instytutem Filozofii Edyty Stein (IAF) w Granadzie, Międzynarodowym Centrum Studiów nad Chrześcijańskim Wschodem (ICSCO) oraz Międzynarodową Szkołą przy Opactwie Sacromonte.

Zgłoszenia: prosimy o nadesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres: lofiara@centrumjp2.pl w terminie do 30 czerwca 2013 roku. O zakwalifikowaniu poinformujemy kandydatów 10 lipca 2013 roku. Koszt całości uczestnictwa (noclegi plus wyżywienie): pokój jednoosobowy – 580 euro, a pokój wieloosobowy – 540 euro. Szkoła Letnia trwa od 1 do 8 września 2013 roku.

Szczegóły

Zapraszamy do obejrzenia:


Ambitna kultura potrzebuje Twojego wsparcia. Prosimy, przekaż darowiznę w dowolnej wysokości i dołącz do grona darczyńców Teologii Politycznej. Kliknij tu lub przekaż darowiznę na konto: Fundacja Świętego Mikołaja, Volkswagen Bank Polska S.A. 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem „darowizna na Teologię Polityczną”. Dziękujemy!

Zostań współwydawcą Teologii Politycznej. Przekaż darowiznę.

Wpłać darowiznę
50 zł
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
200 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.