Barbara Fedyszak-Radziejowska laureatką Nagrody im. bp. Andrzejewskiego

Pani dr Barbara Fedyszak-Radziejowska odebrała nagrodę przyznawaną przez Fundację Solidarna Wieś

Pani dr Barbara Fedyszak-Radziejowska odebrała nagrodę przyznawaną przez Fundację Solidarna Wieś

 

 

 

 

Nagrodą im. bp. Romana Andrzejewskiego, przyznawaną przez Fundację „Solidarna Wieś”, jej kapituła postanowiła uhonorować dr. Barbarę Fedyszak-Radziejowską. Jest to wyraz uznania za prowadzone przez nią w Instytucie Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk badania nad aktywnością rolników i kondycją kapitału społecznego polskiej wsi.

 

„Zmienia się polska wieś i rolnictwo, tak jak byśmy chcieli, a poza tym to naprawdę widać dzisiaj na polskiej wsi, że tam nie trzeba było wielu pieniędzy. Wystarcza tylko gospodarskie oko, a przy lekkim nawet dopływie gotówki polska wieś zmienia się także estetycznie” – stwierdziła dr Fedyszak-Radziejowska.

 

Nagroda im. bp. Romana Andrzejewskiego ustanowiona została przez Fundację „Solidarna Wieś” w 2004 r.

 

R. Łączny, KAI

Radio Watykańskie

 

W imieniu Redakcji Teologii Politycznej składami Pani Doktor najlepsze życzenia.


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Charles H. Kahn powraca – wesprzyj pierwsze polskie wydanie dzieła „Platon i dialog postsokratyczny”
Tom ten to kontynuacja wydanego nakładem Teologii Politycznej dzieła „Platon i dialog sokratyczny. Wykorzystanie literackiej formy na użytek filozofii"
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.