„Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu” – dyskusja w TOK FM

„Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu” – dyskusja w TOK FM

Na falach radiowych TOK FM odbyła się dyskusja o nowo wydanej książce przez Teologię Polityczną – „Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu” Robina Alexandra.

Posłuchaj audycji radiowej o książce Robina Alexandra „Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu” wydanej przez Teologię Polityczną.  niemiecki Dziennikarz Die Welt w swoim niezwykłym reportażu rekonstruuje z ogromną precyzją i bez politycznej poprawności decyzję podjętą na najwyższym szczeblu niemieckiej polityki dotyczącą uchodźców, która na lata zmieni oblicze całej Europy. O kulisach niemieckiej polityki na kanwie książki Robina Alexandra w programie Agnieszki Lichnerowicz rozmawiali Adam Traczyk i dr Anna Kwiatkowska-Drożdż.

Wysłuchaj audycji o książce Robina Aleksandra

Kup książkę „Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu”


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Wesprzyj wydanie książki „Pamięć Polski. Pamięć sąsiadów. Pamięć Europy”
Ten, kto podważa zasadność polityki historycznej, podejmuje próbę przekonania wiatru, żeby nie wiał.
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.