„Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu” – dyskusja w TOK FM

„Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu” – dyskusja w TOK FM

Na falach radiowych TOK FM odbyła się dyskusja o nowo wydanej książce przez Teologię Polityczną – „Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu” Robina Alexandra.

Posłuchaj audycji radiowej o książce Robina Alexandra „Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu” wydanej przez Teologię Polityczną.  niemiecki Dziennikarz Die Welt w swoim niezwykłym reportażu rekonstruuje z ogromną precyzją i bez politycznej poprawności decyzję podjętą na najwyższym szczeblu niemieckiej polityki dotyczącą uchodźców, która na lata zmieni oblicze całej Europy. O kulisach niemieckiej polityki na kanwie książki Robina Alexandra w programie Agnieszki Lichnerowicz rozmawiali Adam Traczyk i dr Anna Kwiatkowska-Drożdż.

Wysłuchaj audycji o książce Robina Aleksandra

Kup książkę „Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu”


 

Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.