Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

„Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu” – dyskusja w TOK FM

„Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu” – dyskusja w TOK FM

Na falach radiowych TOK FM odbyła się dyskusja o nowo wydanej książce przez Teologię Polityczną – „Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu” Robina Alexandra.

Posłuchaj audycji radiowej o książce Robina Alexandra „Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu” wydanej przez Teologię Polityczną.  niemiecki Dziennikarz Die Welt w swoim niezwykłym reportażu rekonstruuje z ogromną precyzją i bez politycznej poprawności decyzję podjętą na najwyższym szczeblu niemieckiej polityki dotyczącą uchodźców, która na lata zmieni oblicze całej Europy. O kulisach niemieckiej polityki na kanwie książki Robina Alexandra w programie Agnieszki Lichnerowicz rozmawiali Adam Traczyk i dr Anna Kwiatkowska-Drożdż.

Wysłuchaj audycji o książce Robina Aleksandra

Kup książkę „Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu”


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.