Akademia Liderów FŚM już na półmetku!

Akademia Liderów FŚM już na półmetku!

Tygodniowy pobyt w Białobrzegach to także szansa na udział w debatach na temat społeczeństwa obywatelskiego i filozofii politycznej


Już czwarty dzień Akademi Liderów Fundacji Świętego Mikołaja

W czasie zajęć, zabaw i solidnego tutoringu uczestnicy mają możliwość uczenia się działań projektówych, podstaw zarządzania, a także zapoznania się ważnymi zagadnieniami pracy z harmonogramem i budżetem.

Wszystkie te zajęcia pomogą adeptom letniej edycji szkoły w realizacji projektów, z którymi przyszli do programu.

Tygodniowy pobyt w Białobrzegach to także szansa na udział w debatach na temat społeczeństwa obywatelskiego i filozofii politycznej. Do tej pory gościliśmy już:
Pawła Kowala, Wojciecha Tomczyka, Mateusza Matyszkowicza, a dziś swoją obecnością zaszczycił nas Prof. Marek A. Cichocki.

Przypominamy, że sponsorem tego wyjątkowego projektu jest Bank Zachodni WBK, a patronat honorowy nad nim objęła Minister Edukacji Narodowej.

Akademia Liderów. Pomnażane dobro. Realna zmiana lokalnych społeczności.

Galeria:


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.