[DZIŚ] Teologia Polityczna na Imieninach Jana Kochanowskiego!

[DZIŚ] Teologia Polityczna na Imieninach Jana Kochanowskiego!

Już w najbliższą sobotę weźmiemy udział w Imieninach Jana Kochanowskiego, literackim pikniku Biblioteki Narodowej! Bohaterką tegorocznej edycji będzie Maria Konopnicka. Serdecznie zapraszamy do stanowiska nr 50!

Nr stoiska Teologii Politycznej: 50

Wydarzenie: Imieniny Jana Kochanowskiego, literacki piknik Biblioteki Narodowej. Bohaterką tegorocznej edycji będzie Maria Konopnicka.

Kiedy: Wydarzenie odbędzie się w ostatnią sobotę czerwca (25.06.2022) w godzinach 11:30-22:00 (Stoiska z książkami będę dostępne w godzinach 11:30-19:00)

Gdzie: w Ogrodzie Krasińskich w Warszawie

 

LINK do wydarzenia na Facebooku.

LINK do mapy z lokalizacją stoisk, listą autorów i godzinami ich wizyt na stoiskach.

LINK do programu warsztatów dla dzieci.

Więcej informacji. 

Mapy z programem, listą wydawnictw i godzinami wizyt autorów na wydawniczych stoiskach będą dostępne na słupach terenie Ogrodu, a programy trafią na ulotki dostępne w punktach informacyjnych.


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.