Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Dr Sebastian Stankiewicz: „Affirmare” – tożsamościowe strategie twórcze

Dr Sebastian Stankiewicz: „Affirmare” – tożsamościowe strategie twórcze

W czwartek 21 grudnia 2023 miała miejsce internetowa premiera wykładu dr. Sebastiana Stankiewicza z Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. To już siódmy z cyklu wykładów organizowanych w ramach projektu „Namalować katolicyzm od nowa”, poświęconych związkom teologii, sztuki i filozofii.

Dr Sebastian Stankiewicz ur. 1970 r. – wykładowca na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Filozof, teoretyk i historyk sztuki. Zainteresowania: estetyka, neuroestetyka i percepcja, teoria i filozofia dizajnu i fotografii, sztuka współczesna, nowoczesna i dawna, architektura i teoria architektury. 

Jego wykład pt. „Affirmare” - tożsamościowe strategie twórcze. Na marginesie wystawy w Galerii Otwarta Pracownia będzie miał premierę 21 grudnia na kanale You Tube Teologii Politycznej

Link do wykładu:


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.