O „Wojnach kulturowych przeciwko Polsce”, Peterze Sloterdijku oraz monografii Pawła Skibińskiego „Odnowa tej ziemi”

O „Wojnach kulturowych przeciwko Polsce”, Peterze Sloterdijku oraz monografii Pawła Skibińskiego „Odnowa tej ziemi”

Obejrzyj nowy odcinek programu telewizyjnego „Trzeci Punkt Widzenia”. Tym razem Marek A. Cichocki, Dariusz Gawin i Dariusz Karłowicz – gospodarze programu regularnie emitowanego na antenie TVP Kultura – rozmawiali o:

➤ powstałej z inicjatywy Mateusza Wernera, popularnonaukowej serii historycznej Narodowego Centrum Kultury pt. „Wojny kulturowe przeciwko Polsce”;

➤ o książce „Co się zdarzyło w XX wieku?” i o tym, jak wyglądał i co zmienił w dziejach ludzkości XX wiek w oczach słynnego niemieckiego filozofa Petera Sloterdijka;

➤ monografii Pawła Skibińskiego „Odnowa tej ziemi”, poświęconej pierwszej pielgrzymce Jana Pawła II do Polski w czerwcu 1979 roku.

KLIKNIJ i obejrzyj program emitowany na antenie TVP Kultura

Zobacz wcześniejsze odcinki Trzeciego Punktu Widzenia

Kup książkę Trzeci Punkt Widzenia


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.