O Ukrainie i Rosji, azjatyckim ładzie i wystawie prerafaelitów w Oksfordzie

O Ukrainie i Rosji, azjatyckim ładzie i wystawie prerafaelitów w Oksfordzie

Obejrzyj nowy odcinek programu telewizyjnego „Trzeci Punkt Widzenia”. Tym razem Marek A. Cichocki, Dariusz Gawin i Dariusz Karłowicz – gospodarze programu regularnie emitowanego na antenie TVP Kultura – rozmawiali o:

➤UKRAINIE I ROSJI

Gdzie znajdujemy się w tej chwili i jakiej odpowiedzi Putina możemy spodziewać się na ukraińską kontrofensywę? Czy bezsilna i zdesperowana Rosja nie zacznie eskalować konfliktu? Na czym polega największy błąd Putina?

➤AZJI I ŚWIĘTYM ŁADZIE

Szczyt Szanghajskiej Organizacji Współpracy to doskonała wykładnia sytuacji całego kontynentu azjatyckiego, próbującego utworzyć własny sojusz w opozycji do NATO.

➤WYSTAWIE PRERAFAELITÓW W OXFORDZIE

Relacja z niezwykłej wystawy malarstwa w słynnym oxfordzkim Ashmolean Muzeum, poświęconej twórczości prerafaelitów. O istocie tego stylu i jego związkach z różnymi ideami i naturą kultury europejskiej.

KLIKNIJ i obejrzyj program emitowany na antenie TVP Kultura

Zobacz wcześniejsze odcinki Trzeciego Punktu Widzenia


 

Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wydaj z nami

Spójrzmy na nowoczesność oczami prof. Remiego Brague'a - "Umiarkowanie nowoczesny" po raz pierwszy po polsku
Zostań współwydawcą najnowszej książki prof. Remiego Brague'a
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.