Zapraszamy do obejrzenia kolejnego, 316. odcinka programu „Trzeci Punkt Widzenia”. Tym razem Marek A. Cichocki, Dariusz Gawin i Dariusz Karłowicz rozmawiali o:
➤ stworzonym przez BBC rankingu poparcia dla nacjonalizmu w Europie;
➤ książce Adama Tooze'a „U progu Wielkiego Kryzysu. Wielka Wojna i przebudowa światowego porządku”, poświęconej genezie I wojny światowej;
➤ zmarłej niedawno prof. Izabeli Galickiej, która w 1964 roku wsławiła się odnalezieniem jedynego w Polsce obrazu El Greca.
KLIKNIJ i obejrzyj program emitowany na antenie TVP Kultura
Kup książkę Trzeci Punkt Widzenia
Obejrzyj rozmowę z Izabellą Galicką w filmie dokumentalnym „Śmierć psychiatry. Eugenika i totalitaryzm"
Ty też możesz wydawać z nami KSIĄŻKI, produkować PODCASTY, organizować wystawy oraz WYDAWAĆ „Teologię Polityczną Co Tydzień”, jedyny tygodnik filozoficzny w Polsce. Twoje darowizny zamienią się w kolejne artykuły takie jak ten, który właśnie czytałeś i pomogą nam kontynuować i rozwijać nasze projekty oraz tworzyć kolejne. Środowisko Teologii Politycznej działa dzięki darowiznom prywatnych mecenasów kultury – tych okazjonalnych oraz regularnych. Dołącz do nich już dziś i WSPIERAJ TEOLOGIĘ POLITYCZNĄ!