Zapraszamy do obejrzenia najnowszego, 332. odcinka programu „Trzeci Punkt Widzenia”. Tym razem Marek A. Cichocki, Dariusz Gawin i Dariusz Karłowicz rozmawiali o:
➤ społecznych skutkach epidemii koronawirusa;
➤ wystawie „Troja: mit i rzeczywistość” w British Museum i wpływie mitu trojańskiego na europejską kulturę;
➤ książce Harolda Blooma „Zachodni kanon”, której polskie tłumaczenie ukazało się nakładem Wydawnictwa Aletheia.
Proszę pamiętać, że Teologia Polityczna jest inicjatywą finansowaną przez jej czytelników i sympatyków. Jeśli chcą Państwo wspierać codzienne funkcjonowanie redakcji „Teologii Politycznej Co Tydzień”, nasze spotkania, wydarzenia i projekty, prosimy o włączenie się w ZBIÓRKĘ.
Każda darowizna to nie tylko ważna pomoc w naszych wyzwaniach, ale również bezcenny wyraz wsparcia dla tego co robimy. Czy możemy liczyć na Państwa pomoc?