O blokadzie Kanału Sueskiego, relacjach polsko-rosyjskich oraz „Katolickim Komentarzu do Pisma Świętego”

O blokadzie Kanału Sueskiego, relacjach polsko-rosyjskich oraz „Katolickim Komentarzu do Pisma Świętego”

Obejrzyj nowy odcinek programu telewizyjnego „Trzeci Punkt Widzenia”. Tym razem Marek A. Cichocki, Dariusz Gawin i Dariusz Karłowicz – gospodarze programu regularnie emitowanego na antenie TVP Kultura – rozmawiali o:

➤ zablokowaniu Kanału Sueskiego przez kontenerowiec „Ever Given” i związkach handlu z globalnym pokojem na świecie;

➤ 10-leciu Polsko-Rosyjskiego Centrum Dialogu i Porozumienia oraz o przyczynach głębokiej hibernacji relacji polsko-rosyjskich;

➤ „Katolickim Komentarzu do Pisma Świętego” – monumentalnej serii „Wydawnictwa W drodze”, w której ukazało się już pięć z planowanych 17 tomów.

KLIKNIJ i obejrzyj program emitowany na antenie TVP Kultura

Zobacz wcześniejsze odcinki Trzeciego Punktu Widzenia

Kup książkę Trzeci Punkt Widzenia


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.