Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Chcesz napisać doktorat? A może już zacząłeś nad nim pracować? Szukasz tutora? Wyślij zgłoszenie

Chcesz napisać doktorat? A może już zacząłeś nad nim pracować? Szukasz tutora? Wyślij zgłoszenie

Myślałeś o napisaniu doktoratu i masz w sobie determinację, żeby podjąć się pracy naukowej w trybie indywidualnym? Zastanów się, czy nie skorzystać z poniższej oferty

Osoby, które chciałby przygotować doktorat bądź pracują nad nim i poszukują indywidualnej opieki tutora, mogą do końca kwietnia br. przesyłać zgłoszenia na adres redakcji Teologii Politycznej (redakcja@teologiapolityczna.pl).

W zgłoszeniu prosimy podać propozycję tematu pracy doktorskiej, a także dołączyć CV oraz list motywacyjny. Proponowana tematyka pracy powinna mieścić się w takich dziedzinach jak: filozofia, politologia, stosunki międzynarodowe, historia polityki, historia idei.

Wybranym osobom oferujemy indywidualną opiekę naukową na wysokim poziomie. A także – po przygotowaniu pracy – pomoc w otwarciu przewodu doktorskiego.  


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.