"Trzeci Punkt Widzenia" już w tę niedzielę w TVP Kultura!

"Trzeci Punkt Widzenia" już w tę niedzielę w TVP Kultura!

W niedzielę 13 marca br. TVP Kultura wyemituje pierwszy odcinek nowej serii programuu „Trzeci punkt widzenia”, który pięć lat temu został zdjęty z anteny


W niedzielę 13 marca br. TVP Kultura wyemituje pierwszy odcinek nowej serii programuu „Trzeci punkt widzenia”, który pięć lat temu został zdjęty z anteny. W roli prowadzących ponownie pojawią się Dariusz Karłowicz, Marek A. Cichocki i Dariusz Gawin

„Trzeci punkt widzenia” trafił na antenę TVP Kultura w styczniu 2007 roku, kiedy szefem kanału był Krzysztof Koehler. W każdym odcinku trzech filozofów i historyków idei Dariusz Karłowicz, Marek Cichocki i Dariusz Gawin komentowało bieżące wydarzenia kulturalne i tematy cywilizacyjne.

„Trzeci punkt widzenia” będzie emitowany w niedziele o godz. 22.30. Premierę nowej serii zaplanowano na 13 marca.

Zobacz archiwalne odcinki


 TPCT baner

Zostań mecenasem Teologii Politycznej Co Tydzień. Nie zajmujemy się walką z grzechami świata czy walką z grzechami Kościoła. Zajmujemy się tym co ciekawe w sposób afirmatywny i pozytywny". Co tydzień poszukujemy odpowiedzi na wielkie pytania filozofii, szukamy głębokich źródeł współczesnej polityki i zastanawiamy się nad składowymi elementami tego, co buduje tożsamość współczesnego twórcy, obywatela i intelektualisty. Interesują nas filozofia i teologia, literatura i sztuki plastyczne, polityka i sprawy międzynarodowe – a żadnego z tych obszarów nie traktujemy jako zamkniętego systemu.

Prosimy o hojność! (KLIKAM I ZOSTAJĘ WSPÓŁWYDAWCĄ TYGODNIKA).

Wydaj z nami

Wydaj z nami kolejne numery Teologii Politycznej Co Tydzień
„Nie zajmujemy się walką z grzechami świata czy walką z grzechami Kościoła. Zajmujemy się tym co ciekawe w sposób afirmatywny i pozytywny”
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.