Zostań Mecenasem i zbuduj przyszłość Teologii Politycznej! Jesteśmy niewielkim, niezależnym wydawnictwem, prowadzimy portal, wydajemy książki, rocznik, tygodnik, organizujemy debaty jedynie dzięki wsparciu Darczyńców. Dziękujemy!

Każda osoba, która wpłaci darowiznę, zostanie wymieniona z imienia i nazwiska na pierwszych stronach wydawanych przez nas książek w ciągu roku od wpłaty. Darowizny można przekazać także wpłacając wybraną kwotę na konto.

Jesteśmy niewielkim, niezależnym wydawnictwem, które może prowadzić portal, wydawać książki i organizować debaty jedynie dzięki wsparciu naszych Darczyńców. Prosimy Państwa o darowizny. Szczególnie dziękujemy tym z Państwa, którzy zostaną regularnymi Mecenasami Teologii Politycznej poprzez ustawienie stałego zlecenia. 

Fundacja Świętego Mikołaja, wydawca Teologii Politycznej jest organizacją pożytku publicznego. Przekazaną darowiznę na naszą rzecz można odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu.

Zbuduj z nami przyszłość Teologii Politycznej!

100
250

Podaj kwotę