Poszukujemy asystenta ds. dystrybucji, sprzedaży i marketingu

Dołącz do zespołu Teologii Politycznej! Poszukujemy osoby na stanowisko asystenta ds. dystrybucji, sprzedaży i marketingu. Wyślij swoje CV do 19 marca!

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Asystent ds. dystrybucji, sprzedaży i marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie (20 godzin tygodniowo)

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należała pomoc przy sprzedaży i dystrybucji książek, w tym głównie:
➤ współprowadzenie księgarni internetowej, współpraca z klientami, realizacja zamówień, wysyłki książek,
➤ współpraca z dystrybutorami książek i księgarniami - organizacja procesu sprzedaży, wystawianie rachunków, windykacja należności,
➤ współorganizacja kampanii marketingowych – m.in. udziału w targach książki, spotkaniach,
➤ obsługiwanie magazynu z książkami Teologii Politycznej.

Wymagania:

➤ dokładność i skrupulatność,
➤ sumienność, otwartość na ludzi, chęć przyjmowania na siebie zadań,
➤ wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
➤ odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań,
➤ odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
➤ dobra organizacja pracy własnej,
➤ biegła obsługa komputera i pakietu MS Office.

Dodatkowe atuty

➤ podstawowa wiedza nt. projektów Teologii Politycznej,
➤ prawo jazdy kategorii B. 

Oferujemy:

➤ udział w unikalnym programie wydawniczym, jakim jest „Teologia Polityczna”,
➤ miłą atmosferę pracy i wsparcie reszty zespołu,
➤ dobrą kawę.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: redakcja@teologiapolityczna.pl do 19 marca 2019 roku. 

Prosimy o wpisywanie w CV klauzuli „Prosimy o wpisywanie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Świętego Mikołaja z siedzibą w Piasecznie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym. Jednocześnie wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych, w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Świętego Mikołaja z siedzibą w Piasecznie, ul. Przesmyckiego 40. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest pod adresem: mikolaj@mikolaj.org.pl lub korespondencyjnie na adres: ul. Koszykowa 24/7, 00-553 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb niniejszej rekrutacji oraz na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo do sprostowania swoich danych, zgłosić sprzeciw wobec ich przetwarzania oraz uzyskać od administratora dostęp do ich treści. W dowolnym momencie może Pani/Pan zgłosić administratorowi chęć ograniczenia przetwarzania danych, ich przeniesienia lub wnieść o ich usunięcie. W przypadku stwierdzenia naruszenia danych ma Pani/Pan możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (poprzednio GIODO). Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Przekazanie dodatkowych danych jest dobrowolne. Pani/Pana dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie na potrzeby przyszłych rekrutacji. ”.