Dziś trzecia licytacja charytatywna „Święta bez granic” w Radiowej Trójce

Podczas kolejnej licytacji w ramach akcji „Święta bez granic 2019” do zdobycia będą m.in. gitara Artura Rojka, autorski zestaw Remigiusza Mroza, rekwizyty z filmu „Poszukiwany, poszukiwana” oraz płyta z autografem Leszka Możdżera.

Podczas trzeciej licytacji w ramach akcji „Święta bez granic 2019” do zdobycia będą m.in. koszulki siatkarek i siatkarzy reprezentacji Polski, obraz Jana Wołka, kurtka i zdjęcie Roberta Kubicy, zapalniczka Jana Kobuszewskiego.

Obraz Jana Wołka, zapalniczka Jana Kobuszewskiego, zestaw dwóch koszulek polskich siatkarzy wraz z autografami – to i jeszcze więcej do zdobycia podczas kolejnej licytacji w ramach akcji „Święta bez granic 2019”, współorganizowanej przez Fundację Świętego Mikołaja i Program Trzeci Polskiego Radia.

Podczas akcji charytatywnej „Święta bez granic 2019” pomagamy zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin. Są nie tylko utalentowane, ale też aktywne społecznie. Angażując się w różne działania swoim talentem dzielą się z innymi.

Pomagając im, wspieramy nie tylko przyszłość ich samych, ale także zmieniamy lokalne społeczności. Stypendium jest dla tych dzieci szansą na rozwój i naukę tego, o czym marzą.

Jak co roku gorąco zachęcamy Państwa do udziału w akcji. Pomoc organizuje Fundacja Świętego Mikołaja we współpracy z radiową Trójką.

Zapraszamy do udziału w licytacjach, które odbędą się na antenie Trójki w przedświąteczne piątki. Tradycyjnie poprowadzi je Kuba Strzyczkowski. Jak co roku, do zdobycia będą niezwykłe przedmioty od wyjątkowych ludzi – osobowości świata kultury, muzyki i sportu.

Oto, co będzie można zdobyć podczas dzisiejszej licytacji (6 grudnia 2019, godz. 16-19):

Gitara Fender Telecaster Artura Rojka z zespołu Myslovitz;

➤ Lekcja jazdy quadem na pustyni błędowskiej z Rafałem Sonikiem;

➤ Autorski zestaw od Remigiusza Mroza;

➤ Słynna szklana rurka z filmu „Poszukiwany, poszukiwana”;

➤ Statuetka Fryderyka i płyta z autografem od Leszka Możdżera;

Rakieta tenisowa, koszulka i piłki od Roberta Hurkacza.

Więcej o licytowanych przedmiotach na stronie Trójki

***

Akcję charytatywną mogą także Państwo wspomóc na trzy inne sposoby:

- kupując płytę „Święta bez granic 2019” (premiera 29 listopada), będzie wyjątkowa, choćby z tego powodu, że znajdzie się na niej już dwudziesta (!) opowieść o Karpiu. Piosenkę zaśpiewają znakomici polscy wokaliści i wokalistki. Oprócz „Karpia” na płycie znajdą Państwo utwory najwyższej próby (świąteczne i nie tylko). Całkowity dochód ze sprzedaży tego wydawnictwa zostanie przekazany na pomoc stypendialną dla podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja.

- wysyłając SMS o treści POMOC pod numer 7545 (koszt 6 zł 15 gr z VAT). SMS działa od 15 listopada 2019 do 15 stycznia 2020 r. Wszyscy operatorzy zrzekli się swojego dochodu.

- dokonując wpłat na konto Fundacji Świętego Mikołaja:

Volkswagen Bank Polska S.A. 37 2130 0004 2001 0299 9993 0002 z dopiskiem "Trójka – darowizna na stypendia".