Przekaż 1,5% podatku na działania Teologii Politycznej

Dzięki wsparciu naszych darczyńców i osób, które przekazują nam 1,5% swojego podatku mogliśmy wydać 13. numer rocznika Teologii Politycznej, zorganizować kilkanaście wydarzeń oraz kontynuować wydawanie tygodnika „Teologia Polityczna Co Tydzień”. Bez darczyńców i przyjaciół Teologii Politycznej nie byłoby to możliwe.

Chcemy rozwijać nasze działania i dlatego prosimy o przekazanie nam 1,5% podatku. By to zrobić wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę w PIT numer KRS: 0000126602 i podać cel szczegółowy: „Na rzecz Teologii Politycznej”.

Przekazane przez Państwa środki pozwolą nam wydawać kolejne pozycje, które nie mogłyby ukazać się gdzie indziej, kontynuować cotygodniową refleksję w „Teologii Politycznej Co Tydzień” i organizować kolejne wydarzenia, które wzbogacą polską debatę. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Państwa zaufanie i wsparcie, ale przypominamy - 1,5% tylko pozornie może wydawać się małym i niewiele znaczącym odsetkiem. Dla nas to bardzo ważna część budżetu na przyszłą działalność. >>>TUTAJ<<< znajdą Państwo programy umożliwiające szybkie i sprawne rozliczenie PIT - w wersji online oraz do pobrania na komputer.

Jeśli obiecali Państwo swoje 1,5% innej organizacji, nic nie szkodzi. Jak co roku, zachęcamy do darowizn zamiast 1,5%. Każdy taki gest jest dla nas dowodem zaufania i wsparcia. Bardzo Państwu dziękujemy!