Nowości Teologii Politycznej na 29. Targach Wydawców Katolickich w Warszawie

Do niedzieli 14 kwietnia w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbywają się już po raz 29 Targi Wydawców Katolickich. Prezentujemy tam nasze nowości a wśród nich: V tom „Dzieł wybranych” Jacka Salija OP. Przygotowaliśmy też rabaty. Czekamy na Państwa przy stoisku nr 7!

 – Bieżąca edycja Targów Wydawców Katolickich przypada na moment szczególny. Codziennie każdy z nas zdaje swoisty egzamin z wiary i oddania nauczaniu Kościoła. Książka może pełnić rolę wiernego towarzysza tych trudnych zmagań z otaczającą nas rzeczywistością. Dobre Słowo, które od blisko 30 lat pomagają upowszechniać nasze Targi może stanowić drogowskaz uczciwego postępowania, opartego na kanonie zachowań wywodzącym się z tradycji chrześcijańskiej. Dlatego z radością zapraszam wszystkich czytelników do odwiedzenia nas podczas warszawskiej imprezy – mówi ks. Roman Szpakowski SDB, prezes zarządu Stowarzyszenia Wydawców Katolickich, które jest organizatorem targów.

Nieodzownym elementem targowych wydarzeń jest także finał Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS. Wydana przez Teologię Polityczną debiutancka powieść ks. Jana Sochonia, poety i filozofa, została wyróżniona w kategorii literackiej nagrody Feniks 2024. Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień za rok 2024 odbyła się w sobotę, 13 kwietnia w katedrze polowej Wojska Polskiego w Warszawie (ul. Długa 13/15). 

Targi można odwiedzać w Arkadach Kubickiego: od czwartku 11 kwietnia w godzinach 10-18, podobnie w piątek 12 kwietnia i sobotę 13 kwietnia. Natomiast w niedzielę 14 kwietnia w godz. 10-17. Nasze stoisko oznaczone jest numerem 7.

Salij B

Wśród nowości, które prezentujemy na tegorocznych targach znajdzie się V tom „Dzieł wybranych” Jacka Salija OP. Tom nosi podtytuł „Polska – nasza Ojczyzna” (będzie można zakupić również wcześniejsze tomy). Inne nowości to m.in. wydane przez Teologię Polityczną dzięki hojności naszych darczyńców książki: Pierre Hadot „Filozofia jako edukacja dorosłych” i debiutancka powieść filozofa i poety ks. prof. Jana Sochonia pt. „Jedenaste przykazanie”. Na targach nasze książki można nabyć z atrakcyjnym rabatem.

Pełna oferta: https://ksiegarnia.teologiapolityczna.pl/

Organizatorem targów jest Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, a jego partnerem – Zamek Królewski w Warszawie.

 

   TWK 2025